Skocz do zawartości

buty fischer mx pro 95


Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

doświadczenia z jazdy-bezcenne czyż nie? :) pozdrawiam

A jakie byłoby twoje samopoczucie jakby 20-tu użytkowników napisało, że są do ***** i do niczego sie nie nadają a ty wydałeś na nie właśnie kupe kasy? Moje zdanie jest takie: 1. Pytam o opinię przed zakupem bo chcę o danym produkcie coś wiedzieć i dopiero po zebraniu opini decyduje się na zakup 2. Nie pytam, kupuję i później opowiadam wrażenia z użytkowania A tak na marginesie życzę "owocnego" użytkowania.

Użytkownik jark edytował ten post 28 sierpień 2010 - 19:24 język

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, w takim razie przerywając te niepotrzebne waśnie:) ja się zapytam PRZED ZAKUPEM:) co sądzicie o butach ROSSIGNOL RADICAL flex100???? Nie pytajcie mnie ile czasu na stoku, jaki poziom itd wszyscy wiemy o co chodzi, prosto, są git czy nie git? :) Chodzą słuchy, że flex Rossi jest mniejszy niż np Atomów??? He?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, w takim razie przerywając te niepotrzebne waśnie:) ja się zapytam PRZED ZAKUPEM:) co sądzicie o butach ROSSIGNOL RADICAL flex100???? Nie pytajcie mnie ile czasu na stoku, jaki poziom itd wszyscy wiemy o co chodzi, prosto, są git czy nie git? :) Chodzą słuchy, że flex Rossi jest mniejszy niż np Atomów??? He?

Mierzyłem je bo mi się spodobały. Niestety na moją nogę nie pasowały. Jeśli chodzi o twardość w sklepie rzeczywiście siakieś takie miękkie, ale na mrozie sytuacja może się zmienić. Mają taka śmieszną regulację twardości (śrubka na klucz imbusowy). W dwóch egzemplarzach które mierzyłem nie działała i wspomniana śrubka została ukręcona. Pozdrawiam

Użytkownik Aztek edytował ten post 01 wrzesień 2010 - 20:05

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli dobrze dobrałeś rozmiar (długość wewnętrzną oraz szerokość) pamiętając o tym że but zawsze jeszcze troszeczkę się rozciśnie. To do Twojej jazdy która trwa mniej więcej 35 dni w roku umiejętności i wagi będą ok jeszcze raz podkreślam o ile ten model będzie współgrał z Twoją stopą.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...