Skocz do zawartości

Jak zdjąć wiązanie Marker 1100 Motion


Rekomendowane odpowiedzi

Chce kupić narty Volkle (z szyna prowadzącą dla wiazania) bez wiązan. Nie potrafię zdjąc w/w wiazania z innych nart aby zrobic przekładkę. Czy ktos moze mi pomóc?

jest tam taka mala sruba z boku wiazania (oznaczona "okragla" strzalka) . zwykle jest tez symbol otwartej i zamknietej klodki; nalezy te srube obrocic 90stopni w strone "otwartej klodki: i wtedy wiazanie mozna wysunac do tylu....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest tam taka mala sruba z boku wiazania (oznaczona "okragla" strzalka) . zwykle jest tez symbol otwartej i zamknietej klodki; nalezy te srube obrocic 90stopni w strone "otwartej klodki: i wtedy wiazanie mozna wysunac do tylu....

Dziękuję ! Na obu parach nart jakie mam , ustawiałem śrubę. Próby bezskuteczne , widocznie slizgi "sanek" są zapieczone. Może przeszkadza "hol" - wygięcie narty? Bedę próbował. Pozdrawiam!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję ! Na obu parach nart jakie mam , ustawiałem śrubę. Próby bezskuteczne , widocznie slizgi "sanek" są zapieczone. Może przeszkadza "hol" - wygięcie narty? Bedę próbował. Pozdrawiam!

nie strzalka nie przeszkadza. ale zwykle ostatni milimetr to sie wciska i slychac "click" wiec ja bym sprobowal odbezpieczyc wiazanie i postukac gumowym mlotkiem, delikatnie. jezeli nie wyjdzie to dupa...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 miesięcy temu...

pozdrawiam , mam narty VOLKL + wiązania marker IPT motion 11 + piston olejowy amortyzator drgań i za nic nie mogę wyregulować przedniej części wiązania żeby zamocować but

W środku, za ski-stoperem masz śrubkę (jest oznaczenie). Jak ją przekręcisz, to będziesz mógł wyjąć całą płytę z wiązaniem (szyna jest zintegrowana z nartą). Od spodu masz podziałkę i regulację. BTW Pisz w miarę po "naszemu" i nie mieszaj określeń w różnych językach - piston to tłok inaczej :).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...