Skocz do zawartości

Słowacja Freeride


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, w tym roku nie byłem niestety nigdzie po za naszymi granicami ale chetnie wybrał bym sie w słowackie tatry wysokie lub niskie. Był moze ktoś ostatnio i moze powiedziec jakie warunki panuja? Freeridezony działaja czy mozna sobie darowac? jesli nie freeride to moze chociaż snowpark tylko co polecacie koledzy Strebske pleso?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

myślę, że na Chopoku już freeridezony działają. ostatnio padało dużo śniegu więc może akurat. właśnie się muszę tam z Kostkiem wybrać (ten od The Emotions ;p ) obiecał mnie trochę podszkolić w tej dziedzinie ;p

łał Mogę cię dotknąć?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie dotykaj nikogo, bo 3ci stopien zagrozenia lawinowego i polecicie :) . Ja osobiście bym po północnej stronie nie pchał się w żleby, pod Derese, ani do Lukovej Doliny. A freeride zony już od gdzieś połowy stycznia nadają się do ujeżdżania(tak na moje oko;) ). Jedziecie ktoś moze w tygodniu? Na 2 dni jadę we wtorek, możemy połączyć siły. A potem w okolicach 20 marca znowu na 2dni, może na 3 jak zahaczę o weekend :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

byłem, wczoraj wróciłem. Chopok 2 dni. Całkiem fajnie. Bardzo dobre zjazdy żlebami spod samego Chopoka i Dereszy, Dolina Lukova tez ok, tylko trzeba się do niej dostać; wszystkie wyciagi (te najważniejsze) czynne, nawet orczyk Brhliska- Deresze (nie polecam, można sobie uszkodzić kręgosłup:)). Na dole poza trasami śniegu malutko, ale gdzieś od 1200npm. już dobrze się jeździło. Na trasach spoko, generalnie beton.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

byłem, wczoraj wróciłem. Chopok 2 dni. Całkiem fajnie. Bardzo dobre zjazdy żlebami spod samego Chopoka i Dereszy, Dolina Lukova tez ok, tylko trzeba się do niej dostać; wszystkie wyciagi (te najważniejsze) czynne, nawet orczyk Brhliska- Deresze (nie polecam, można sobie uszkodzić kręgosłup:)). Na dole poza trasami śniegu malutko, ale gdzieś od 1200npm. już dobrze się jeździło. Na trasach spoko, generalnie beton.

Janica, nie wiesz , ze orczyk Brhlinska -Deresze jest kwalifikacyjnym do poziomu jazdy.:D Jesli nie przechodzisz kwalifikacje, to nie ma czego się pchac do tego kotla.;) Mnie się spodobalo i orczyk tez.:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...