Skocz do zawartości

Długości nart zawodniczych


Nikko

Rekomendowane odpowiedzi

Ciekawosc mnie zżera, wiec musze sie zapytac: Jakie sa dlugosci nart w Pucharze Swiata? Mam na mysli poszczegolne konkurencje, slalom, gs i zjazd, u mezczyzn jak i u kobiet. Jesli ktos wie niech napisze, lub da link do stronki z informacjami o tym. Pozdrowka!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawosc mnie zżera, wiec musze sie zapytac: Jakie sa dlugosci nart w Pucharze Swiata? Mam na mysli poszczegolne konkurencje, slalom, gs i zjazd, u mezczyzn jak i u kobiet. Jesli ktos wie niech napisze, lub da link do stronki z informacjami o tym. Pozdrowka!

http://www.nemasters...esequipment.pdf tu masz dokladne dane us skiing ass ktore sa rowne fis dla przykladu : dlug nart: zjazd (faceci/kobiety) 215/210 super G 205/200 GS 185/180 SL 165/155
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Janie, zapomniales o bardzo waznym szczegole - nie dotyczy kobiet po 60 i mezczyzn po 70 roku zycia...

w tym link co podalem sa takze rules dla amatorow, juniorow i tzw masters: dlatego podalem link nie chcialo mi sie wszystkiego przepissywac: podalem tylkko dlug dla zwodnikow: oczywiscie sa tez wymagania co do promienia itp:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.nemasters...esequipment.pdf tu masz dokladne dane us skiing ass ktore sa rowne fis dla przykladu : dlug nart: zjazd (faceci/kobiety) 215/210 super G 205/200 GS 185/180 SL 165/155

Dodam tylko ze to sa minimalne dlugosci, w slalomie np przeklada sie na to ze wszyscy maja narty jednakowej (prawie) dlugosci natomiast w gigancie to mezczyzni maja czesto narty dluzsze (nawet powyzej 190 :eek: ), w DH i SG to nie wiem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...