Skocz do zawartości

Volkl racetiger rc 168 czy 173 a może gs-y 175 help:)


Grzechotnik:)

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich! Najpierw formalności: wzrost-173 waga -około 73 kg umiejętności - 7 buty- tecnica diablo flex 90 stoki- w 85% Alpy Od początku mojej zabawy z naciarstwem jeżdziłem tylko na slalomkach. Obecnie są to Fischer-y wc sc. Taki stan trwał aż do ostaniego wyjazdu w Alpy tj. grudnia 2009r kiedy to przesiadłem się Volkl-e racetiger rc 168cm. Efekt był taki, że fischer-y cały tydzień przestały w narciarni:) Obecnie chce kupić nowe Volkl-e racetiger rc . Nie wiem jednak czy 168 czy 173 cm. Przez myśl przeszły mi także gs-y 175, ale nie miałem możliwości ich testować. Pytałem kilka osób o opinie, głosy się jednak dzieliły 1:1. Twierdzenia były np. takie że to są racecarvery, a nie gs-y, więc dlugośc 168 do mojego wzrostu będzię odpowiednia, inni mówili, że 168 jest ok, ale jak wezmę 173 to będzie prawdziwa jazda. Jak już wspomniałem przez myśl przeszły mi także gs-y volkl-a 175cm...Przyznam, że zakochałem się w dłuższym skręcie i prędkościach:) Mam nadzieję, że moje wątpliwości zostaną przez Was rozwiane. Bardzo proszę o opinie. Z góry dziękuję i pozdrawiam!

Użytkownik Grzechotnik:) edytował ten post 17 styczeń 2010 - 00:30

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...