Skocz do zawartości

Sklepy w Poznaniu


banas11

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wybieram sie po buty do poznania mam zamiar odwiedziec intersport w M1 aoraz SKITEAM Jesli znacie jakies inne dobre sklepy w poznaniu gdzie just duzy wybor sprzetu i dobre ceny, albo jakas dobra promocja na konkretny sprzet to prosze podac namiary szukam butow meskich flex 70/80 oraz damskich flex 50/60 mam zamiar kupic jeszcze narty fiszcher rx6 moze jest gdzies w poznaniu promocja na ta nartke?? Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 lata później...
Pink sport na bulgarskiej albo polskiej juz nie pamietan ulicy tez jest bardzo fachowa obsluga jak kupowalem swoje buty too zaczolem od zmiezenia nogi w skarpetce (dlugos szerokosc) i zaczelo sie miezenie i trzeba przyznac ze sprzedawca znal sie na zeczy bo przymiezeniu kazdej kolejnej pary komfort byl coraz wiekszy wiec polecam jak najbardziej i ceny tez przystepne
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Giełda na Pułaskiego 23 to przeniesiona w końcu w jedno miejsce giełda narciarska z Dąbrowskiego 90. Wcześniej na Pułaskiego była tylko wypożyczalnia. Polecałem już kiedyś ich przy poradach dotyczących zakupu używanych nart. Wcześniej nie mieli dobrej oferty nowego sprzętu jednak teraz wypada do nich koniecznie zajrzeć - jeśli połączyli swoje fachowe podejście do tematu z rozszerzonym wyborem sprzętu w dobrych cenach to może być to! Nie wiem - jeszcze u nich nie byłem po zmianach... No i zawsze można było u nich wymienić swój stary sprzęt na inny. link: www.nartypoznań.pl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wybieram sie po buty do poznania mam zamiar odwiedziec intersport w M1 aoraz SKITEAM Jesli znacie jakies inne dobre sklepy w poznaniu gdzie just duzy wybor sprzetu i dobre ceny, albo jakas dobra promocja na konkretny sprzet to prosze podac namiary szukam butow meskich flex 70/80 oraz damskich flex 50/60 mam zamiar kupic jeszcze narty fiszcher rx6 moze jest gdzies w poznaniu promocja na ta nartke?? Pozdrawiam

Jak będziesz wracał z M1 to zajrzyj do Family Sport na Zamenhoffa 133 http://www.familysport.pl/, jak i tam niczego nie znajdziecie to w Intersportcie w Starym Browarze, lub Kingg Cross, następnie w Skiteamie na ul. Bułgarskiej, stąd to masz żabi skok na ul. Racławicką, potem na al. Polską do Pink Sportu i na ul. Dąbrowskiego na giełdę sprzętu zimowego. Możesz też zajrzeć do Decathlonu przy Auchan w Swadzimiu, ale ceny tam z kosmosu, podobnie w Go Sporcie przy Auchan w Komornikach.

Użytkownik hanka1 edytował ten post 04 grudzień 2009 - 19:15

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Powiem jedno - w takim odjazdowym sklepie (Pułaskiego) jeszcze nie byłem! Kupa ludzi,a jednak na wejściu niejaki pan Adaś od razu poczęstował mnie grzańcem! Familijna atmosfera, wesoło, a jak tylko poprosiłem o pomoc to to sprzedawca (chyba faktycznie pan Piotr - właściciel) poświęcił mi około pół godziny, wypytując np o szczegóły mojej jazdy, mimo że był "rozrywany" przez innych klientów. Miałem zresztą dziwne wrażenie, że rozmawiając ze mną rozmawia jednocześnie ze wszystkimi zainteresowanymi i nikt, kto czekał, jakoś się nie obrażał! W międzyczasie inni sprzedawcy donosili grzane wino paniom i cały czas było wesoło. A zaopatrzenie, - pokazali mi po kolei zeszłoroczne allroundy z chyba 5ciu firm, mówię wam, wszystkiego w bród! Gorąco polecam!

Niezła metoda , najpierw upić , a potem sprzedać :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...