Skocz do zawartości

Atomic SX GT - dobry wybór?


marchel

Rekomendowane odpowiedzi

Witam na wstępie wszystkich forumowiczów :) Teraz do rzeczy. 1. M 2. Wiek 24 3. Waga 65 4. Wzrost 173 5. Jak długo jeździsz na nartach? 10 6. Ja się oceniasz wg skali Forum? 6-6,5 7. Jakie masz buty ? ( FLEX ) Dalbello Matrix 8. Jakie masz teraz narty / na jakich już jeździłeś? Volkle unlimited s zeta. Na przygotowanej trasie ok, na muldach trochę mnie wyrzuca, narty wydają się wibrować 9. Jaki preferujesz promień skrętu, szybkość jazdy? średniej długości, lubię trochę pokręcić 10. Jakie lubisz trasy, w jakim kraju? Trasy czerwone i czarne, raczej w Polsce 11. Jak lubisz jeździć, lub jak chciałbyś jeździć ? Średnie prędkości, idealnie na krawędziach 12. Jak z Twoją kondycją, ile dni w sezonie spędzasz na stoku? Kondycja średnia, jeżdżę raz do roku Na przygotowanych trasach nie mam problemów z płynną jazdą. Gorzej sytuacja się ma muldach, co nie jest u nas rzadkością. Wcześniej miałem Volkle unlimited s zeta, wymieniłem na roczne używki Atomic SX GT/154cm. Tak mi doradzono, czy to dobry wybór dla mnie. Wielkie dzięki za opinię

Użytkownik marchel edytował ten post 23 listopad 2009 - 11:19 niepełne info(wcześniej)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam na wstępie wszystkich forumowiczów :) Teraz do rzeczy. Waga 65 kg Wzrost 173 cm Poziom umiejętności 6-6,5 Na przygotowanych trasach nie mam problemów z płynną jazdą. Gorzej sytuacja się ma muldach, co nie jest u nas rzadkością. Wcześniej miałem Volkle unlimited s zeta, wymieniłem na roczne używki Atomic SX GT. Tak mi doradzono, czy to dobry wybór dla mnie. Preferuję średnią długość skrętu Wielkie dzięki za opinię

po pierwsze jaka dlugosc - bez tego sie nie da po drugie - na bank to narta pozakatalogowa, zrobiona pewnie dla Makro wiec i tak bedzie trudno - ale mozesz podac taliowanie - wtedy mozna sprobowac wysledzic co to jest naprawde :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W pierwszym poście uzupełniłem info. Długość 154cm. Taliowanie 109/67/93,8 R14 http://translate.goo...GL_plPL351PL351 Z tego linku wynika, że jest to narta identyczna z SX 10

No i OK, ale pewne jest jedno ze sa za krotkie - wg mnie powinny byc dla ciebie 10cm dluzsze. Skoro jednak je juz masz... co zrobic :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...