Skocz do zawartości

Białka w czasie Świąt Bożego Narodzenia


dwa

Rekomendowane odpowiedzi

Mam takie pytanie do osób, które były w zeszłym roku w Białce w okresie świąt. Jak jest wtedy z kolejkami do krzesełek na Kotelnicy: Ile czasu się mniej więcej czeka? Czy z samego rana i wieczorem jest lepiej, tzn o ile jest lepiej niż w ciągu dnia :-) Pozdrawiam dwa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanie do osób, które były w zeszłym roku w Białce w okresie świąt. Jak jest wtedy z kolejkami do krzesełek na Kotelnicy: Ile czasu się mniej więcej czeka? Czy z samego rana i wieczorem jest lepiej, tzn o ile jest lepiej niż w ciągu dnia :-) Pozdrawiam dwa

witam co prawda w bialce nie bylem ale z tego co wiem kolejki w dzien sa takie jak w prl za pralka kolejka nawet do 40 min alternatywa wczesnie rano do 11 i wieczorem tylko ze wtedy trasy juz sa rozjezdzone zmuldzone ps a jeszcze w swieta to bedzie masakra jakas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[quote name='adamski10']ps a jeszcze w swieta to bedzie masakra jakas[/quote] Bylem na Wielkanoc i nie było masakry:D:D[/QUOTE] Niedziela 12-Kwiecień-2009 : Wielkanoc Poniedziałek 13-Kwiecień-2009 : Poniedziałek Wielkanocny na rowerach moze nie bylo pojedz w boze narodzenie do bialki na narty to ci sie przypomni prl i dlugie kolejki ja bylem 09 03 09 w kluszkowcach i po 12 juz byla kasza a gdzie tu kwiecien
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niedziela 12-Kwiecień-2009 : Wielkanoc Poniedziałek 13-Kwiecień-2009 : Poniedziałek Wielkanocny na rowerach moze nie bylo pojedz w boze narodzenie do bialki na narty to ci sie przypomni prl i dlugie kolejki ja bylem 09 03 09 w kluszkowcach i po 12 juz byla kasza a gdzie tu kwiecien[/QUOTE] Akurat rzeczywiscie byłem tam w Wielkanoc bo skromny już był wybór,ale napisałem tylko żartem:) Białka to tak bardzo rekreacyjne w sensie wygody i łatwizny miejsce że kolejki są nie uniknione.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MASAKRA 20-40 MIN W KOLEJCE. cala bialke, lacznie z czerwona trasa da sie zjechac nawet bez ugietych kolan, no chyba ze jest sam lod, to czerwona zamienia sie na trase nie do zjechania totalna paranoja ogarnia tych wszystkich ludzi, zamiast stac w kolejce wszyscy sie pchaja na chama w lejku, porazka bylem niedlugo pozniej w korbielowie na pilsku i nie bylo takiego chamstwa bylem obok w czarnej gorze i jurgowie i tez bylo lepiej choc zalezy od dnia... najbardziej lubielem pojezdzic od 18-22 lub od 9-11, nie bylo jeszcze duzo ludzi. jesli zamkna wam stok np o 18 a macie karnet do 22 - dopominac sie ze stempelkiem, zeby na drugi dzien zrobili 50% znizki, bylem w okresie miedzy swietami i feriami w Jurgowie i co drugi dzien mialem 50% znizki :D SKI :D

Użytkownik hlmale edytował ten post 16 listopad 2009 - 23:32

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem dwa razy w Białce w okresie sylwestra i kolejki na Kotelnicy to faktycznie katastrofa,ale już w Czarnej Górze można mówić o jeżdżeniu na nartach a nie staniu do kanapy.Jest jednak jeszcze jeden problem o którym nikt w tym wątku nie wspomniał - Zakopianka.W okresie Świąt i Sylwka to jest to co mnie najbardziej odstrasza od wyjazdu w Tatry.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...