Skocz do zawartości

Wybór bielizny na narty


spad

Rekomendowane odpowiedzi

A ja w tym momencie powtórzę starą prawdę ,że największy szacun mam i wielką zazdrośc we mnie wzbudzają ludziska pomykający na dechach po 190-200cm w czapce z pomponem (coraz ich mniej....), którzy w głębokim poważaniu mają jony srebra, a na widok których , co nie którym w tym także i mnie ...szczena opada do pozycji skarpet......:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja w tym momencie powtórzę starą prawdę ,że największy szacun mam i wielką zazdrośc we mnie wzbudzają ludziska pomykający na dechach po 190-200cm w czapce z pomponem (coraz ich mniej....), którzy w głębokim poważaniu mają jony srebra, a na widok których , co nie którym w tym także i mnie ...szczena opada do pozycji skarpet......:)

barby, mniej więcej to co wyżej pogrubiłam miałam na myśli. To głębokie poważanie dla jonów srebra :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jaka bielizna jest najcieńsza i ,,śliska ":D Kupiłam dość obcisłe spodnie soft shelle i za grubych getrów pod spód nie włożę.

Im więcej coolmaxu w bieliznie tym jest ona badrziej śliska, ale sam coolmax ma właściwości chłodzące ( oczywiście nie dosłownie ) i nadaje się bardziej latem np. na rower czy wycieczki w gory. Jeżeli chodzi o cienką bieliznę to widziałam ostatnio w makro z HI-TECa za 60zł za sztukę ( były i koszulki i kalesony ) - miały własnie dodatek coolamxu i były dość cienkie i śliskie. Były też z Brugi za 72zł ( bez coolmaxu ), może trochę mniej śliskie. Myśle, że po zalożeniu obie firmy zajmowały by tyle samo miejsca pod soft shellem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...