Jump to content

Gdzie kupić bilety na PŚ (SL, SG)???

Recommended Posts

Orientuje się ktoś jak/gdzie można dostać bilety na Puchary Świata w narciarstwie alpejskim? W tej chwili interesuje mnie konkretnie listopadowy PŚ w Geilo w Norwegii. Strona norweskiego związku narciarskiego nie ma wersji angielskiej, więc nie za bardzo mogę się tam połapać...

na miejscu - w dniu zawodów..... pzdr, mq

Orientuje się ktoś jak/gdzie można dostać bilety na Puchary Świata w narciarstwie alpejskim? W tej chwili interesuje mnie konkretnie listopadowy PŚ w Geilo w Norwegii. Strona norweskiego związku narciarskiego nie ma wersji angielskiej, więc nie za bardzo mogę się tam połapać...

poprzednik ma racje to nie sa zawody pucharu swiata,jedynie zawody FIS czyli taki narciarski puchar Europy:)

Aniu w sezonie 2010/2011 zawody pucharu świata odbędą sie w Czechach w Szpindelowym Młynie. Będzie to gigant i slalom kobiet.To chyba najblizej polski impreza tej rangi. Bylem na pucharze w Szpindlu chyba dwa lata temu. Wstęp był za darmo(można było stać wzdłuz trasy i na dole przy mecie) tylko wstęp na trybuny był płatny ale nie były to jakieś duze pieniądze 50-100 koron. Pilnuj terminarza zawodów i do zobaczenia w Szpindlu. Pozdrawiam.

poza tym kandyduje tez Chopok w tym sezonie, moze im tez przyznaja.