Skocz do zawartości

Stabilnosc nart


fredowski

Rekomendowane odpowiedzi

Twierdzisz ze myszkowanie mocno taliowanej narty przy jeździe na wprost to problem tylko i wyłącznie ludzki i taliowanie nie ma tu nic do rzeczy? Poza tym nigdy nie twierdziłem że to beznadziejne. Taka uroda tych desek i tyle. Pozdr Marcin

Twierdzę, że mocne taliowanie i jazda na wprost połączone ze sobą - to są rzeczy, które świadczą o braku umiejętności i niewiedzy "narciarza" ;). pozdro jahu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 79
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Twierdzę, że mocne taliowanie i jazda na wprost połączone ze sobą - to są rzeczy, które świadczą o braku umiejętności i niewiedzy "narciarza" ;).

Ale to chyba nie dotyczy głównego tematu dyskusji. A na wprost czasem pojechać trzeba, bądź czasem się chce. Trudno wozić na plecach druga parę, która jest lepsza do jeżdżenia na wprost :). Dlatego trzeba sobie zdawać sprawę z tej właściwości. Pozdr Marcin
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Żeby zorientować się, żę stabilnośc zależna jest od konstrukcji narty naprwdę nie trzeba ośmiostronicowego wywodu. To po prostu oczywiste.

Mietku, oczywiście, że każdy z nas zjeżdżając w dól nie myśli o wektorach sił działających na niego... Ja tylko pokazałem co można rozumieć pod pojęciem "stabilność nart" w odniesieniu fizycznym... Takie nawiązanie do założeń mechaniki układu stabilnego...

Witam:) To tak jak ugotować obiad dla wszystkich odwiedzających Pałac Kultury w Warszawie w słoneczne popołudnie 27 lipca 2013roku i nie pomylić się ani o jedno nakrycie.......... Spróbujcie to wyjaśnić rozkładem wektorów sił....... to tak na marginesie, do Ciebie chemik.

Przeczytaj jeszcze raz ze zrozumieniem, a ironie odłuż na bok... Przytoczony przeze mnie wywód dotyczy stanu faktycznego i istniejącego układu, a nie przyszłości opisanej teoria chaosu...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...