Skocz do zawartości

Narty Volkl na nowy sezon 2009/2010


Tigershark

Rekomendowane odpowiedzi

Przepraszam jeśli Cię uraziłem. Nie było to moją intencją. Jak napisałem powyżej nie neguję sensu i pozytywnego wkładu Twoich opisów.Ważne jest tylko aby nie wprowadzać nikogo w błąd. Firmy coraz częściej dostarczają "zwykłym" testerom narty komórkowe a i w sklepach można je coraz częściej kupić. Pozdrawiam Jurek p.s. jakie nowe wiązania masz na myśli? Czy masz jakieś zdjęcia?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żadnej urazy, zwykła dyskusja, jakich wiele na forum. JEŚLI KTOŚ Z SZANOWNYCH FORUMOWICZÓW ZROZUMIAŁ, ŻE PRZEDSTAWIONA NARTA JEST NARTĄ PRAGNERA I ŻE DOSŁOWNIE NA NIEJ WYGRAŁ ZAWODY TO SIĘ NIE ZROZUMIELIŚMY. ŻADNA Z PRZEDSTAWIONYCH PRZEZE MNIE NART NIE JEST NARTĄ KOMÓRKOWĄ< SERWISOWĄ, ZAWODNICZĄ, SĄ TO NARTY SKLEPOWE. Postaram się jutro skrobnąć coś o wiązaniach, gdyż zmiany są istotne, szczególnie dla nart szerszych "pod butem", fotki też się znajdą. Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żadnej urazy, zwykła dyskusja, jakich wiele na forum. JEŚLI KTOŚ Z SZANOWNYCH FORUMOWICZÓW ZROZUMIAŁ, ŻE PRZEDSTAWIONA NARTA JEST NARTĄ PRAGNERA I ŻE DOSŁOWNIE NA NIEJ WYGRAŁ ZAWODY TO SIĘ NIE ZROZUMIELIŚMY. ŻADNA Z PRZEDSTAWIONYCH PRZEZE MNIE NART NIE JEST NARTĄ KOMÓRKOWĄ< SERWISOWĄ, ZAWODNICZĄ, SĄ TO NARTY SKLEPOWE. Postaram się jutro skrobnąć coś o wiązaniach, gdyż zmiany są istotne, szczególnie dla nart szerszych "pod butem", fotki też się znajdą. Pozdrawiam

masz na mysli serie wide ride??? wywodzi si ez dukes i jest swietna. ma uciac dyskusja nad idiotycznym "markering out"....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już wiem. Prawdopodobnie chodzi o nowe Griffon i Jester w wersji Schizo. Wiązania są podobne do tych z aktualnej oferty ale wyposażone w płytę pozwalającą na zmianę płożenia wiązania o +/- 30mm w stosunku do środka narty. Przeznaczone są do FreeRide i wyposażone w ski stopy o dużej szerokości (kilka rozmiarów) Z tego co mi wiadomo uzupełniają one ofertę a nie zastępują Griffona i Jestera. Znalazłem obrazek.Dołączona grafika
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

masz na mysli serie wide ride??? wywodzi si ez dukes i jest swietna. ma uciac dyskusja nad idiotycznym "markering out"....

Dokładnie - chodzi o wiązania Markera IPT Wideride - poszerzone, dla nart o szerokości 80 mm i więcej. Katalog na 2009/2010 przewiduje ten rodzaj wiązań dla nart The Grizzli, Unlimited AC 30 i AC 50, oraz damskiej Aurory (rewelacyjna narta). Inne rodzaje wiązań do tych nart w katalogu na nowy sezon nie występują. Griffon, Jester, Duke to wiązania dla nart Freestyle, Freeride, na nowych Volklach z tej grupy nie miałem okazji jeździć (bardzo podoba mi się design narty Kuro i Katana - mogę zamieścić fotki dla zainteresowanych. Na temat nowych wiązań skrobnę kilka słów wieczorem. Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie - chodzi o wiązania Markera IPT Wideride - poszerzone, dla nart o szerokości 80 mm i więcej. Katalog na 2009/2010 przewiduje ten rodzaj wiązań dla nart The Grizzli, Unlimited AC 30 i AC 50, oraz damskiej Aurory (rewelacyjna narta). Inne rodzaje wiązań do tych nart w katalogu na nowy sezon nie występują. Griffon, Jester, Duke to wiązania dla nart Freestyle, Freeride, na nowych Volklach z tej grupy nie miałem okazji jeździć (bardzo podoba mi się design narty Kuro i Katana - mogę zamieścić fotki dla zainteresowanych. Na temat nowych wiązań skrobnę kilka słów wieczorem. Pozdrawiam

seria wide ride; uzytkuje od wiosny 2008 ; doskonala jak zawsze marker, niezawodna. co mi sie nie za bardzo podoba to to ze ta czesc wiazania, ktore zawiera sprezyne pietki, jest pochylona pod katem ok 45 i latwo kijem nie trafic w odpowiednie zaglebienie, zeby wypiac narty..... ale to drobiazg wide ride jest pochodna grupy duke/jester, przystosowana do systemu integral binding. duki uzywam na katanach i gothama. niezawodne i solidne to najlepsze okreslenie......
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...