Skocz do zawartości

Atomic SX9 SUPER CROSS


piglap

Rekomendowane odpowiedzi

Witam , kupiłem dla siebie narty Atomic SX9 z wiazaniem NEOX3.10. Jezdze na nartach od paru lat, moje umiejetnosci wedlug forum mozna okreslic na 6+:) , czy te narty beda dla mnie odpowiednie??mam 180cm wzrostu i 85kg wagi, jezdze dosyc zadziornie mozna powiedziec, wychodze z zalozenia ze dzien bez gleby dniem straconym :)) Pozdrawiam piglap
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeździłem wcześniej na SX 11 z 2003/2004 topowy skicrosowy model z tego okresu, jestem trochę niższy od Ciebie 175 cm i ważę około 90 kg, moja długość nart 170 cm, dla mnie te narty rewelacja. Ciężkie, stabilne, średni i długi skręt poezja, jazda po lodzie "no problem" jedyna wada, wymagają dobrego przygotowania kondycyjnego i trzeba je zmusić do jazdy, ale jak im już dasz kopa to jest to. Wg. mnie twoje SX 9 to dobry wybór, napisz jeszcze jaką długość tych nart zakupiłeś. :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znaczy tak: jak lubisz zasuwać z góry na dół na maksymalnej prędkości to powinny być ok. Ewentualnie jeśli stosujesz technikę zbliżoną do klasycznej to chyba też. Generalnie to są takie "inne" gigantki, więc teoretycznie długość jest ok. A skoro już je masz, to się sam przekonasz na stoku i dasz nam znać :).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam, zastanawiam sie nad kupnem Atomic sx 9, gdyz sadze ze one beda odpowiednie do mojej jazdy, ale chcialbym sie jeszcze spytac czy napewno dobrze wybralem. Jezdze szybko i agreswynie, oraz bardzo lubie skakac na roznych muldach i hopkach zrobionych przez narciarzy. A i mam jeszcze jedno pytanko czym sie roznia Atomic sx 9 od Atomic sx 9.2 ?? Pozdrawiam Circo

Na tym mniej więcej polega skiercross, seria SX właśnie do tego służy:D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...