Skocz do zawartości

Pytania dot. butów Salomona - Intersport - Galeria Bałtycka - Gdańsk


Rekomendowane odpowiedzi

Hej Przechodziłem dzisiaj obok galerii bałtyckiej i zaszedłem do Intersportu Miałem niestety mało czasu więc tylko zapisałem sobie nazwy butów, które mam zamiar poprzymierzać. Prosiłbym o Wasze opinie na ich temat. Czy są to buty z tego sezonu, czy moze jakiegoś poprzedniego oraz czy są katalogowe czy może robione dla Intersportu. Salomon Impact x7 - flex 90 - 1000zł Salomon Impact 8 - flex 90 - 1000zł Salomon X-Wave x9 - flex 90 - 1000zł Salomon X-Wave x7 - flex 80 - 750zł Nie zależy mi w ogóle na tegorocznych modelach. Wolałbym jakiś model Salomona z flexem 90 zeszłoroczny, żeby był te 2 razy tańszy, ale nigdzie nie mogę znaleźć sklepu z zeszłorocznymi butami :( Wolałbym żeby był to model katalogowy But ma być uniwersalny (stok, troche freestylu i freeridu), mysle ze flex 90 odpowiedni Bo jednak, żeby wydać te 1000 zł to trzeba je mieć Ja moge przeznaczyć ok. 600zł a i tak pewnie będę musiał brac na raty... Bardzo Was proszę o odpowiedzi Z góry wielkie dzięki Zdrówko! kuba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kubo , Salomony z "x" to właśnie buciki dla sieci Intersport, poza tym X-wave'y to są właśnie modele z przed roku albo i dwóch. Wspomniany X-wave 7 za 750 zeta (przeceniony niby z 1499,-) tyle samo kosztował także w zeszłym roku i nie schodził. Sam zakupiłem w zeszłym roku X-wave 85 (poza katalogowy, znajdziesz opis na forum) za trochę ponad 400,- z przesyłką (są dostępne na Allegro od 399,- do 499,-). P.S. Szkoda że nie przeszedłeś Grunwaldzkiej i nie zaszedłeś do niewielkiego sklepiku sportowego "Everest" na "Wysepce" gdzie (co prawda w zeszłym sezonie) mieli trochę butów (głównie Nordica) całkiem dobrych i w niewygórowanej cenie. Jeśli masz samochód pojedź do sklepu "Locales" w Kosakowie (na granicy Gdynii- Obłuża) lub wcześniej na ul. Janka Wiśniewskiego zaraz za stacją benzynową do sklepu "Hard Sport" (tam głównie Tecnica). Pzdr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Darku :), "krajak" napisał:

... oraz czy są katalogowe czy może robione dla Intersportu...

nie napisałem że są gorsze, przecież napisałem także iż sam posiadam buty Salomona poza katalogowe a od siebie dodam, że jestem z nich bardzo zadowolony. Jak w każdym przypadku wszelkich butów narciarskich, WYGODA ponad wszystko. pzdr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

też mam tego buta X-wave 85, którego kupiłem dokładnie przed zeszłorocznym sylwestrem ( 450 zł) . moim zdaniem oprócz kolorystyki nie rózni się niczym od x wave 7 czy 8. tak samo wygodny. i tu podzielam zdanie Robaka o wygodzie tego bucika. pozdro robert ze szczecina.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję Wam bardzo drodzy forumowicze! Bardzo chętnie bym się skusił na te X-Wave 85, ale czy one w ogóle są jeszcze gdzieś do kupienia? Najlepiej Trójmiasto - muszę przymierzyć. (Mam problem, zeby dopasowac zwykle buty, wiec co tu dopiero mowic o narciarskich) Ewentualnie Poznań (ale to w weekend przed samymi świętami) Podkreślam że szukam butów w granicach flexu 90 (wygodnego), tylko po prostu slyszalem kilka nieprzychylnych opinii co do butów pozakatalogowych dlatego tak napisałem. Ale jeśli nie ustepują one jakością, to może warto? Niestety nie mam środka transportu :( jestem z małego miasteczka na mazurach (Iława) a w Gdańsku tylko studiuję (zacząłem w tym roku studia na AWFie na Fizjoterapii) Bardzo proszę o jeszcze kilka odpowiedzi! Z góry wielkie dzięki Pozdrówka! Kuba PS Robak, a moglbys mi polecić jakieś sklepy w Trójmiescie ze wzgledu na obecność w asortymencie butów Salomona oraz gdzie by mieli naprawdę rzetelną i fachową obsługę (gdzie by mi także zmierzyli stopy)? Aha, czemu sie upieram przy Salomonach. Nigdy nie mialem swoich butow. Zawsze jezdzilem albo w czyichs albo z wypozyczalni. Wszystkie mnie uwieraly, obcieraly, byly niewygodne. Aż kiedys trafilem na takie super wygodne buty Salomona w wypozyczalni. Więc myślę, że mi najbardziej przypasują
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeżeli masz okazję to mierz x wave 8 lub 7 . ja tak zrobiłem a potem odpowiadajacy mi nr tych butów zamieniłem na x wave 85 i je zamówiłem na alegro. jak wczesniej pisałem moim zdaniem róznią się kolorystyką. tu linki do butów: http://www.allegro.p...=3919&country=1 jednak moim zdaniem mozna je kupic ciut taniej niz 499 zł. potarguj a za 400 zł powinno dac sie je kupic. pozdro robert
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odp Ale w takim razie konkretnie jaki model jest tak samo zbudowany jak te X Wave 85 ? Którym się sugerować, aby zamówić te X Wavy (oczywiście jeśli będą wygodne) Chciałbym aby był to zakup na parę lat, dlatego tak mi zależy na dokładnym dopasowaniu butów Oraz zeby podczas jazdy na nartach sie nia cieszyc a nie znienawidziec Bardzo proszę o odpowiedzi Z góry wielkie dzięki Zdrówko Kuba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Salomony x-wavy kupowałem ostatnio w GoSporcie na obwodnicy - Gdańsk Osowa. Też model pozakatalogowy ale najbardziej mi przypasował, a szukałem ponad 2 miesiące + w domu miałem ze 4 pary :P Także tak jak pisał Robak i nie tylko zresztą - wygoda ponad wszystko :D Spory wybór butów z poprzedniej kolekcji mają w sklepie też Gdańsk Osowa - TarifaSurf - dostępni są na allegro ale najlepiej podjechać i przymierzać - są czynni do 19:00 http://www.allegro.p..._14_roz_26.html To link do Zenithów Rossignola - są tam dane telefoniczne. Nie mają niestety Salomonów. Jest sporo Rossignoli w granicach 600 zł z flexem 80-90. Widziałem też jakieś Tecniki i chyba Langi. Mówisz, że Salomony Ci najbardziej pasowały co może sugerować na szerszą stopę. Wówczas Rossignole mogą być za wąskie - ja tak miałem :( Ale najlepiej przymierzać szczególnie, że z Gdańska masz bliziutko :) Powodzenia w poszukiwaniach
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taka mala sugestia jezeli lubisz Salomony ja wlasnie sie przesiadlem(po wielu latach) na atomica serie B i jestem w niebie:rolleyes: Zaufaj mi ciezko bylo mi cos dobrac uwazaj na Rossignole bo sa stosunkowo waskie... mozesz tego bardzo nie poczuc w sklepie a na stoku wtedy bedzie juz troche gorzej. Ten model co kolega podal w linku bardziej sie nadaje dla kobiety albo niewielkiego mezczyzne ale to moje doznania.

Użytkownik Przyjazny.eu edytował ten post 12 grudzień 2008 - 14:21

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...