Skocz do zawartości

jak dojechac do spindlerowego mlyna???


heniek08

Rekomendowane odpowiedzi

Nie pisz takich rzeczy, gdyz aktywisci z Greepeace zaraz cie ukamieniuja... Przelecz Karkonoska to teren Karkonoskiego Parku Narodowego... I tam nic budowac nie wolno, a tym bardziej drogi... I nie ma znaczenia, ze po czeskiej stronie asfalt jest polozony i nawet autokary sie tamtedy wdrapuja do tej czeskiej knajpy tam zlokalizowanej... Po polskiej stronie byla, jest i zapewne zawsze bedzie zielona trawka...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam chcial bym się dowiedzieć jak najszybciej i najlepiej dojechać do spindlerowego mlyna ze szklarskiej poręby, a możne lepiej by było nocować w spindlu a nie codziennie dojeżdżać??? ma możne ktoś jakieś namiary na kwaterę w spindlu za około 50 zł.

ze szklarskiej do szpindla w zasadzie jest jedna sensowna droga: Szklarska - Jakuszyce -Harrachov - Jablonec nad Jizerou - Vrchlabi - Spindl. Łącznie 60 km po mniejszych i większych górkach. Godzinka w plecy mniej więcej. Inne trasy odpadają - do Przełęczy Okraj musiałbyś się wrócić do Karpacza, zaś przez Lubawkę jest jeszcze dalej. Co innego jeśli na bazę wypadową wybierzesz Karpacz - wtedy masz co prawda tyle samo kilometrów do Spindla, ale po drodze masz do wyboru Małą Upę, Wielką Upę, Pec, Janskie Lazne, Cerny Dul, Herlikovice i w końcu Spindl. Jadąc od strony Szklarskiej i nie upierając się na Spindlu będziesz mógł natomiast zawitać do Harrachova lub mojej ulubionej Rokytnice nad Jizerou, albo w ogóle nie odbijać za Harrachovem w lewo i poszalec na Tanvaldskym Spicaku lub Jestedzie w Libercu. Wszystko to masz w promieniu 60 km od Szklarskiej, oczywiście najbliżej do Harrachova
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam pytanie odnośnie dojazdu do Spindla.Gdzieś wyczytałem ,że droga prowadząca tam (jako wysokogórska ) jets płatna .Czy to prawda?W czwartek rano wyjazd. Pozdrawiam.

W zeszłym sezonie byłem tam kilkanaście razy, w sezonie 2006/2007 nawet kilkadziesiąt. Droga jest bezpłatna. Z tego co wiem płatny jest dalszy odcinek drogi - na Przełęcz Karkonoską, przynajmniej kiedyś był
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...