Skocz do zawartości

Kije zjazdowe firmy Masters


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, Czy coś wiecie więcej o włoskiej firmie Masters http://www.masters.it/prodotti.php, produkującej kije narciarskie (zjazdowe, biegowe), a także do nordic walkingu i trekkingu? Na ich stronie przeczytałem, że firma ta produkuje te kije we Włoszech od 30-tu lat, a wcześniej dostarczała akcesoria do kijów dla potentatów narciarskich. Roczna produkcja to ok. 800 tys. kompletów. Jedyne opinie jakie udało mi się znaleść w polskim necie o jej produktach dotyczyło tylko kijów trekkingowych. Opinie były pozytywne (na NGT) i okazało się, że trekkingowe kije tej firmy są dość popularne w Polsce i przy tym polecane. Czy ktoś ma może narciarskie kije tej firmy? Kupiłem za niewielką cenę, 36 zł (40% ceny katalogowej) + koszty dostawy, nowe aluminiowe (18 mm alu 5083) zjazdowe kije z grupy performance: rączka bimaterial (podwójna gęstość) i bicolor (biało-czarna), z bezpiecznikiem zapewniajacym automatyczne wypięcie paska w przypadku zaklinowania kijka (ich patent), grafika naniesiona metodą termosublimacyjną (wyższa trwałość powłoki) i talerzyk 50 mm Made in Zytel (DuPont). Do tego atrakcyjny wygląd i jeszcze coś - w ich sklepie internetowym można kupić zużywające się części (talerzyki, groty itd.). Made in Italy a nie China. Czy to był dobry zakup? Jeżdżę rekreacyjnie ze sportowymi akcentami, nie walczę na tyczkach. Pzdr Pueblo

Załączone miniatury

  • 9d47519_LogoMASTERS.jpg
  • 0711301357065.jpg

Użytkownik pueblo edytował ten post 08 listopad 2008 - 13:07

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...