Skocz do zawartości

Cisowa


turim

Rekomendowane odpowiedzi

witam ostatnio znalazłem przez przypadek stronkę ośrodka w Cisowej ( połeżnie na Jurze Krakowsko-Częstochowskiej niedaleko Pilicy i Ogrodzieńca ) http://www.cisowa.pl/ zaciekawił mnie ten ośrodek ze względu na bliskie położenie ( 56 km od domku ) dodatkowym atutem jest oświetlenie stoku, tak więc w zime nawet popołudniem można by skoczyć i pośmigać. Zna ktoś ten ośrodek?? czekam na opinie na jego temat:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam jeżdże bardzo często bo ode mnie ok. 30km a 3km od Cisowej moja babcia mieszka więc zawsze po szusowaniu na herbatkę można skoczyć. :D O stoku.. Dojazd, choć jest to lichy asfalt (wiem, bo w lato jechałem) ZAWSZE jest odśnieżony, właściciel bardzo o to dba i nigdy problemów nie ma. Parking dość spory, na ulicy trzeba jedynie parkować w niektóre weekendy :) Są dwie trasy zjazdowe: jedna przy wyciągu, na początku niezbyt stroma ale w końcówce robi się fajnie :) Druga troszkę stromsza na początku ale później też nie jest płasko - jak na warunki jurajskie jest bardzo dobrze. Stok zawsze równy: jest to "wina" niezbyt wielkich tłumów i ratraka który regularnie pracuje. Oświetlenie jest, aczkolwiek nie najwyższej jakości - pojeździć się w nocy od biedy da. Od tego sezonu 06/07 ma tam być sztuczne nażnieżanie bo mój tata rozmawiał pod koniec sezonu z właścicielem. Orczyk jest dwuosobowy, ceny niewygórowane. Ogólnie rzecz biorąc - polecam! Jeżeli masz jeszcze jakieś pytania to wal do mnie :) Pozdrawiam!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
no więc.. Ja tam jeżdże bardzo często bo ode mnie ok. 30km a 3km od Cisowej moja babcia mieszka :D więc zawsze po szusowaniu na herbatkę można skoczyć. O stoku.. Dojazd, choć jest to lichy asfalt (wiem, bo w lato jechałem) ZAWSZE jest odśnieżony, właściciel bardzo o to dba i nigdy problemów nie ma. Parking dość spory, na ulicy trzeba jedynie parkować w niektóre weekendy Są dwie trasy zjazdowe: jedna przy wyciągu, na początku niezbyt stroma ale w końcówce robi się fajnie Druga troszkę stromsza na początku ale później też nie jest płasko - jak na warunki jurajskie jest bardzo dobrze. Stok zawsze równy: jest to "wina" niezbyt wielkich tłumów i ratraka który regularnie pracuje. Oświetlenie jest, aczkolwiek nie najwyższej jakości - pojeździć się w nocy od biedy da. Od tego sezonu 06/07 będzie tam sztuczne nażnieżanie. Orczyk jest dwuosobowy, ceny niewygórowane. W weekendy można czasem postać 10-15min ale w tygodniu jeżeli w ogóle stoisz to maxx 2min - tak było w zeszłym sezonie. W weekedny tam naprawdę nie warto jeździć bo połowa ludzi na stoku jak nie chce płacić za wyciąg to środkiem trasy (największa chołota) wychodzi na górę. ;//
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...