Skocz do zawartości

INTERSPORT-buty niekatalogowe


Coli

Rekomendowane odpowiedzi

Sprzęt robiony dla sieci (np. Inresport) jest tańszy od katalogowego danego producenta. Odbywa się to najczęściej kosztem niezastosowania jakieś technologii. Jakiej? o to należało by spytać producenta / jest to słodka tajemnica sieci i producenta. Jeśli chodzi o buty to wg mnie muszą spełniać podstawowy warunek - być wygodne. Bo tak naprawdę buty są ważniejsze od nart. Na źle dobranych / wybranych nartach tak czy siak pojedziesz nadrabiając umiejętnościami, techniką lub samozaparciem. Natomiast źle dobrane buty odbiorą całkowicie przyjemność z jazdy. Tu złego wyboru nie da się nadrobić niczym. Jeśli są wygodne a kupujący nie potrzebuje jakiś wyczynowych butów to spokojnie może brać. Zresztą o ten konkretny model podpytaj Roberta (rsowa) / on jeździ Intersportowych x-wave dokładnie takich http://www.allegro.p...zmiar_28_5.html będziesz miała informacje z pierwszej ręki. :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja druga połowa twierdzi, że są wygodne. Ale troszkę nieufnie podchodzi do sprzętu niekatalogowego, stąd te wątpliowości. Wydać prawie 1000 zł na coś co jest nie w pełni wartościowe...To troszkę "boli". No ale z drugiej strony skoro tylko te pasują... :rolleyes:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja druga połowa twierdzi, że są wygodne. No ale z drugiej strony skoro tylko te pasują... :rolleyes:

Jeżeli są wygodne a to jest w tym przypadku najważniejsze to chyba trzeba się na nie zdecydować,znam ten model buta ,wygląda całkiem solidnie i Rsowa je sobie chwalił :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszystko się zgadza - jestem szczęśliwym posiadaczem butów salomon x wave 85. dlaczego szczęśliwym? pierwsza sprawa to wygoda. miałem na nodze kilkanaście razy salomona x wave 9 i nie ma miedzy nimi różnicy w wygodzie. moje nogi twierdza nawet , że są identyczne. druga sprawa to super cena ( ja płaciłem 450 zł), a nie około 800zł za x9. moja opinia na temat tego buta jest bardzo pozytywna. jedyne do czego można na siłę się czepić to kolor. słyszałem że w innej barwie takiego buta nie produkują , a jednak na białym to widac wszystkie czarne obcierki od drugiego buta. jeżeli mogłem pomoc to sie cieszę. pozdrawiam robert. ps. darek13 ma też takiego buta
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszystko się zgadza - jestem szczęśliwym posiadaczem butów salomon x wave 85. dlaczego szczęśliwym? pierwsza sprawa to wygoda. miałem na nodze kilkanaście razy salomona x wave 9 i nie ma miedzy nimi różnicy w wygodzie. moje nogi twierdza nawet , że są identyczne. druga sprawa to super cena ( ja płaciłem 450 zł), a nie około 800zł za x9. moja opinia na temat tego buta jest bardzo pozytywna. jedyne do czego można na siłę się czepić to kolor. słyszałem że w innej barwie takiego buta nie produkują , a jednak na białym to widac wszystkie czarne obcierki od drugiego buta. jeżeli mogłem pomoc to sie cieszę. pozdrawiam robert. ps. darek13 ma też takiego buta

No to miałeś wielkie szczęście, że cena była taka a nie inna. W naszym przypadku to ponad 900zł. :mad: No ale tak jak wcześniej mowiłam, tylko te pasują najlepiej więc chyba nie ma o czym mówic. A co do kolorystyki to rzeczywiście trochę nieudana. Ale generalnie można przeżyć... Dzięki wielkie za opinie.:D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jezeli się zdecydujesz kupic tego x wave 85 co Jark podał linka, a nie będziesz mieć gdzie przymierzyc to mierz x wave 8 lub 9. moim zdaniem są w srodku takie same. ja tak własnie zrobiłem i kupiłem na alegro za wyżej podaną cenę i jestem zadowolony. i pamiętaj - trzeba się targowac, to może jeszcze urwiesz z 50 zł które smiało mozna przeznaczyc na inne sprzętowe rzeczy narciarskie ( patrz integracja:)) pozdro robert
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...