Skocz do zawartości

Fischer Rx 6 Fire Fti a jazda rekreacyjna??


ssppaarrxx

Rekomendowane odpowiedzi

Miałem przyjemność jezdzić na tych nartkach w tym roku.jak dla mnie były zdecydowanie za miekkie i za wolne . nie mialem zadnej przyjemnosci z jezdzenia na nich.sa to narty stosunkowo łatwe i mogą sprawdzić sie jako rekreacyjne.dobrze sprawują się w smigu i średnim skrecie.ogólnie narta dla narciarza o poziomie umiejetnosci 6 w skali ski forum.pozdrawiam Ski_Retry ja polecam fischer rx8.jest to łatwa narta i dobrze sprawuje sie w śmigu i srednim skrecie.narta latwa i nie wymagajaca prawie niczego od uzytkownika.idealna dla narciaza z poziomem umiejetnosci 6 w skali ski forum. Na tych fischerach akurat nie jezdzilem ale mailem przyjemnosc testowac worldcup'y SC.te worldcupy sa na serio dooobre :) ku mojemu zdziwieniu sa bardzo uniwersalne.jestem pewien,ze te Race SC beda dobre ale troszeczke na wyrost. P.S:Radze zmeinic buty na troche twardsze.z flexem tak 70/80.pozdrawiam. sory za ten post u gory......nie pomyslalem i nie zedydowalem go.... edytuj posty ... proszę /jark
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fischer RX6 ma niebawem zniknąć z rynku. Nie dlatego że jest to zła narta ale dlatego że ma nietrafioną segmentacje rynku. Innymi słowy narta która wiele potrafi i ma dość spore spektrum dla jej ujeżdżaczy. Da się na niej poszaleć choć nie za wiele i nie za długo ale także uprawiać na niej spokojną, rekreacyjna jazdę. Model ten jest trochę za mocny dla osób zaczynających przygodę z nartami ale tez nie stanowi zachęcającej alternatywy dla tych co już załapali jazdę na krawędzi i mają dużą dynamikę na rozwój swych umiejętności. Podsumowując, jeśli trochę już jeździsz na nartach ale nie masz jakiś dużych skłonności do bycia (choćby udawanym) Bode'ym Miller'em to narta RX6 byłaby w sam raz. Co do butów, tu akurat uznałbym że zaniżenie flexu tylko do poziomu 50, jest zdecydowanie nie na miejscu. Polecałbym np. flex 80, a wśród 70 (takie absolutne minimum dla jazdy mieszanej rekreacja-trochę szaleństwa) znajdziesz buty w cenie niewiele lub wcale nie odbiegające od tych wspomnianych 50-tek. Flex 50 to jest but do nauki i rekreacji i to niezbyt wymagającej.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...