Skocz do zawartości

Cos na temat Rossignol 9X Pro Course


zaszybki

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, aktualnie jeżdzę na Blizzardach Sigmach RS, ale już brak w nich krawędzi i muszę jakoś tymczasowo przesiąść sie na w/w rossignole, wiecie coś może o tych nartach? szukam czegoś na necie, jakichś opinii ale nic ciekawego nie mogę znaleźć, podobno to dobra narta gigantowa, właściwości takie jak w/w Blizzardy, ale wolę dowiedzieć się czegoś od was, jeśli macie jakieś doświadczenia albo info o tych nartach dajcie znać :) pozdrawiam;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wlaśnie wiem że jest to dość stara konstrukcja, ale podobno te egzemplarze, na ktorych mam jeździć nie były jakos bardzo eksploatowane, nie wyglądają na bardzo zużyte, uginają się "prawidłowo", nie są "wyklepane", ślizgi i krawędzie ok, mam nadzieje ze do konca sezonu na nich pochulam...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jezeli chodzi o takie żarówy (znaczy żółte dajace po oczach :P ) to mialem takie w dlugosci 184, to byly moje pierwsze (i ostatnie) race carvery, super mi sie na nich jezdzilo ale wtedy nie zanlem jeszcze krotkich slalomek bo to mniej wiecej w tym czasie dokonala sie rewolucja i krotkie slalomki dopiero pojawily sie rok albo dwa pozniej. Mialem przy nich plyte P500 taka zolta (chyba), promien ok 21m, dosyc twarde, trzeba do nich sily i techniki. Konstrukcja byla dualtec chyba z rdzeniem drewnianym. Jezdzily raczej tylko po ubitym sniegu, na miekkim niechetnie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To wlaśnie sa te żółte "żarówy":) siły i techniki mi nie brakuje, martwię się raczej o to, czy one sprostają moim wymaganiom, osiągam duże prędkości i najczęściej jadę szerokim gigantem, musze mieć stabilną nartę, która mi "odda" to, co w nią wkladam :) muszę na nich trochę pojeździć więc mam nadzieję, że dadzą radę:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...