Jump to content

Kozel

Members
 • Posts

  7
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by Kozel

 1. Jak stosowałeś suple to chyba wiesz ""coś"" o nich. Generalnie w treningu wytrzymałościowym nieprzydatne. W przdtreningòwkach kofeina robi robotę, reszta mało istotna. I można ją stosować w odpowiednich dawkach ale w innym okresie (najlepiej około 15 min przed) i ewentualnie na zawody a nie treningi. Nie wiem jakim trybem trenowałeś, ale potraktuje bieg jako część splitu. WPC jest ok ale to nie suplement tylko posiłek w płynnej formie. Jak nie chcesz się pozbyć suchej masy to bierz i na Twoim miejscu nie rezygnowałbym totalnie z treningu siłowego. Ale Twój wybór. Jak myślisz docelowo o triathlonie to tym bardziej. Od siebie polecam wziąć pod uwagę karnozynę https://karnozyna.com Znacznie podnosi wydolność organizmu.
 2. Kozel

  Pasje

  Warto, cena zależy ,od zakresu zadań. Nasz projektant zaproponował 3 różne wersje cenowe usługi projektowej zależnie od naszych potrzeb i wymagań. W Krakowie polecam tego projektanta: https://marengo-architektura.com/ W studio mają ogromne doświadczenie i powinni Ci pomóc w urządzeniu wnętrza.
 3. Szukam porady w temacie filtra wody użytkowej do domu, możliwe że także zmiękczacza Ma działać ale nie wymagam jakichś przecudów za miliony z drogim logo producenta wartym więcej niż sam sprzęt Co proponujecie?
 4. Poza tym mają obecnie limitowane serie z nadrukami https://kubekcontigo.pl/pol_m_Z-nadrukami-4647.html
 5. Kozel

  AZS

  Czy ktoś choruje? Jak się to u Was objawia? Co Wam najlepiej pomaga?
×
×
 • Create New...