Jump to content

teopa

Members
 • Posts

  12
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

teopa's Achievements

Rookie

Rookie (2/14)

 • Collaborator
 • One Year In
 • Reacting Well
 • Week One Done
 • One Month Later

Recent Badges

5

Reputation

 1. https://allegro.pl/oferta/stockli-laser-gs-180-r18-zadbane-sezon-2015-12826986521 Pomyślałem, że na początek jakieś używki. Co myślicie o tych? Warto czy czegoś innego szukać?
 2. A czym się różnią deacony 84 od 76? Zastanawiam się jeszcze nad racetiger gs i Rossignol hero athlete gs? próbowałeś któreś z nich i porównywałes?
 3. A jaka szerokość pod butem?
 4. Ja na 3 wyjazdach wykupiłem tygodniowe grupowe szkolenia po 1,5 h dziennie. Reszta to już nauka we własnym zakresie. Na pewno na początku szkolenie było potrzebne, żeby poczuć się bezpiecznie, ale potem to już było żmudne powtarzanie ruchów, utrwalanie i dochodzenie do wprawy. Chociaż myślę, że teraz może jakiś dobry trener mógłby coś podpowiedzieć ciekawego.
 5. Filmiku niestety nie mam. Jazda on piste, chociaż chciałbym też spróbować free ride. Teraz wyjazd do Alpe dHuez, poprzednio Madonna do Campiglio.
 6. To co rozumiemy pod poziomem zaawansowanym może się różnić, więc może tak: narty traktuje rekreacyjnie i na te potrzeby czuje się pewnie w każdych warunkach, wszystko co chciałbym umieć potrafie, staz 2 wyjazdy w sezonie w Alpy plus kilka mniejszych wypadów i tak od kilku lat. Nie interesuje mnie profesjonalne uprawianie tego sportu, stąd nie będę zamierzam sprawdzać u doświadczonego narciarza mojego poziomu. Nie wiem czy to jest poziom zaawansowany, ale to czego oczekuje od nart to jak już pisalem stabilność na dużych prędkościach i dobre trzymanie na oblodzonych nawierzchniach. Volkle rtm nie dają mi tej pewności, Deacon 176 były trochę lepsze, ale dalej miałem uczucie, że na dużych prędkościach nie można im w pełni ufać. Stąd pytanie o doświadczenia ze sprzętem, który mógłby spełniać takie oczekiwania jak wyżej.
 7. Rossignol alias sensor 70. Od razu dodam, że butów nie chce zmieniać na twardsze, bo są bardzo wygodne, a to jest dla mnie priorytet.
 8. Proszę o pomoc w doborze nart. Jestem na poziomie zaawansowanym, około 6 lat intensywnego jeżdżenia. 185 cm wzrostu, 90 kg. Na początku jeździłem na Volkl rtm 166 cm. W poprzednim sezonie wypożyczyłem volkl dragon 176 i nie spełniły moich oczekiwań, tj. nie są zadowalająco stabilne przy dużych prędkościach i nie trzymają się na oblodzonych powierzchniach. Proszę o jakieś wskazówki co do wyboru i ewentualnie typy modeli. Pozdr. Grzesiek
 9. Dzięki za info. Pozdro
 10. Ok. 5 lat regularnego jeżdżenia, do bo tej pory głównie volkl rtm 166 cm. Brakuje mi w nich stabilności przy wyższych prędkościach i trzymania na zmrożonym podlozu
 11. Hej, potrzebuję pomocy w doborze długości nart. Wzrost 183-184 cm, waga 90 kg, umiejętności zaawansowane. Myślę o Volklach Deacon 74 rozmiar 173 bądź 176 ewetualnie Racetiger RC 170cm? Ma ktoś jakieś doświadczenie na tych nartach?
×
×
 • Create New...