Jump to content

werciko

Members
 • Posts

  6
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

werciko's Achievements

Rookie

Rookie (2/14)

 • Week One Done
 • First Post
 • Conversation Starter

Recent Badges

0

Reputation

 1. Ok czyli rozumiem, że Wy planujecie tak, żeby 4 dni spędzić na stoku, czyli trochę krótszy wyjazd? Co prawda planowaliśmy pełny tydzień, ale taka opcja też wchodziłaby w grę. Dla nas opcja ze śniadaniem jak najbardziej ok, sami szukając miejscówek w jakiś kwaterach raczej na no patrzyliśmy. Co do terminu też nie mówimy że musi być sztywno w podanym zakresie, zależało nam po prostu na początku marca, ale ogólnie jesteśmy w miarę elastyczni kwestia dogrania urlopu. Jak serio bylibyście chętni możemy zgadać się na priv / messanger.
 2. No tak, masz rację, nie da przewidzieć 🙂 . Szczerze, nie jesteśmy jakoś mega zamknięci co do miejscówki. Jak trafi się ktoś chętny i kosztowo nie przekroczy naszego budżetu, to możemy i rozważyć Pitztal. Planujesz jechać w tym okresie? Sam czy z jakąś ekipą?
 3. U nas druga połowa, to naprawdę mega ostateczność. Średnio terminowo/prywatnie nam odpowiada + pod kątem warunków + po prostu nastawiliśmy się na początek marca. Myśleliśmy nawet o 26.02, ale finalnie ten weekend nam nie pasuje. Gdyby coś się zmieniło, odezwę się - dzięki za informację 🙂.
 4. Przepraszam, dodałam nie w tym wątku. Chciałam dodać do / szukamy do auta/ . Jak jest tu jakiś moderator, może skasować.
 5. Hej, Planujemy z drugą połówką wyjazd do Austrii , ewentualnie Włochy na początku marca np. 5-12.03 ( nie jest to sztywny termin) samochodem z Warszawy/Poznania (możemy jechać stąd lub stąd). Co do miejscówki myślimy najbardziej o Austrii i rejonach Kaprun/Zillertal. Chcielibyśmy trochę zoptymalizować koszty i chętnie zabralibyśmy dwie osoby i ewentualnie dogadali się co do wspólnego apartamentu ( oczywiście tutaj nie ma konieczności, ale wiadomo, że wyjdzie to korzystniej cenowo). Mamy opcję wyjazdu w drugiej połowie marca do Włoch, ale nie ukrywam, że trochę obawiamy się, czy będą spoko warunki zważywszy na ilość śniegu. Dlatego bardziej przemawia za nami Austria. Jeżeli ktoś ma doświadczenie wyjazdowe i podpowie czy te obawy są słuszne, będę wdzięczna za info:) Pozdrawiam
 6. Hej, Planujemy z drugą połówką wyjazd do Austrii na początku marca np. 5-12.03 ( nie jest to sztywny termin) samochodem z Warszawy/Poznania (możemy jechać stąd lub stąd). Co do miejscówki myślimy najbardziej o rejonach Kaprun/Zillertal. Chcielibyśmy trochę zoptymalizować koszty i chętnie zabralibyśmy dwie osoby i ewentualnie dogadali się co do wspólnego apartamentu ( oczywiście tutaj nie ma konieczności, ale wiadomo, że wyjdzie to korzystniej cenowo). Mamy opcję wyjazdu w drugiej połowie marca do Włoch, ale nie ukrywam, że trochę obawiamy się, czy będą spoko warunki zważywszy na ilość śniegu. Dlatego bardziej przemawia za nami Austria. Jeżeli ktoś ma doświadczenie wyjazdowe i podpowie czy te obawy są słuszne, będę wdzięczna za info:) Pozdrawiam
×
×
 • Create New...