Jump to content

piotrek198o

Members
  • Posts

    4
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by piotrek198o

  1. Buty kupione dzisiaj, Fischer Ranger 60 jr ts. Używane przez jedno dziecko, w komplecie z wkładkami Sidas Winter.
  2. Dziękuję wszystkim za zainteresowanie tematem. Tak jak już Mitek wspomniał, ja nie mam o narciarstwie praktycznie zielonego pojęcia. Jestem samoukiem, moja jazda pozostawia wiele do życzenia. Na niebieskich trasach w Białce jakoś zjeżdżałem z 7-8 lat i 20kg temu. W 2007r. na Chopoku wjechałem na górę, na niebieska trasę, na muldach nie dałem rady i złamałem nogę. Córce narty bardzo się podobają. Ze mną za wiele nie pojeździ, nie wspominając o nauce. Dlatego zapisałem ją na szkółkę, być może jeszcze parę lekcji indywidualnych. Na lokalny stok, Rąblów, żeby wyskoczyć, mam trochę utrudnione zadanie ponieważ jestem kierowcą. Wyjeżdżam na 4-5 dni i ciężko jest zgrać czas, chęci, pogodę na narty. Jeśli chodzi o zakup nart to rośnie mi druga córa, 5 lat więc narty zostały by dla niej. Jest najwyższa w swojej grupie, starsza jedna z niższych, więc narty długo by nie leżały. Po drugie szlak mnie trafia w kolejkach do wypożyczalni, jak ostatnio, wypad na 3h jazdy i 1/2h w kolejce.
  3. Czy takie narty byłyby ok? https://m.olx.pl/d/oferta/narty-fischer-race-130-cm-CID767-IDNkY4X.html Nie wiem czy to juniorska, ale czy narta 130 cm może być inna, pomijając dziecięce. Czy możecie w skrócie opisać mi oznaczenia na nartach RC, GS, SL, itp.
  4. Witam. Zapisałem córkę na szkółkę 5 dni w Białce podczas ferii i szukam sprzętu dla niej. Jazdę na nartach zaczęła dwa lata temu, 2h instruktor, kilka godzin na oślej łączce, kilka zjazdów z krótkiej niebieskiej trasy. Rok temu zero jazdy. W tym roku niedzielny wypad na lokalny stok 2h jazdy. Na ten moment jazda pługiem, wolno, bardziej w poprzek niż wzdłuż stoku. Znalazłem dla niej już buty Fischer Ranger flex 60 i szukam używanych nart. Sam nie znam się w ogóle na nartach. W wypożyczalni dostawała narty 120cm i takie zacząłem szukać aż trafiłem tu na forum. W większości doradzane są tu narty długości równej lub większej od wzrostu ale zazwyczaj tyczy się to dzieci które już jeżdżą znacznie lepiej od mojej córki. Wzrost córki to 133cm, waga 39kg. Jakie narty szukać dla niej?
×
×
  • Create New...