Jump to content

winner

Members
 • Posts

  7
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by winner

 1. Dobra odpowiedź. Bieremy tansze.😉
 2. Powiedzieć mi, czy jest duża różnica pomiędzy wiązaniami joy 9 i joy 11? Czy nie istotne?
 3. Dzięki Mitek raz jeszcze. Kupię jej te Lighty. W styczniu jedziemy w Alpy, chce nakrecic jakis filmiki, napewno sie odezwe. Pozdrawiam wszystkich.
 4. Budżet do 2 tys. zł. Dziękuję za konkret Mitek. Nie wiem czy zrobi jakieś postępy jeszcze, czy lepsza narta coś pomoże.
 5. Dzien dobry. W zeszły, roku pomogliści mi wybrac narty dla mnie. strzał w dziesiątkę.Teraz chciał bym kupić narty dla żony. Widziałem że sa nowe zasady , najpierw filmik itp. Jest to trudne , bo ostatni raz jezdziła 8 lat temu na marketówkach . ma 164 cm i 65 kg jeździ wolno umiejetnosci 4/10 . Nie chce zaczynac kolejnego oklepanego tematu, wczytałem sie dużo w poprzednie posty. Dlatego prosze o podpowiedź które z seri HEAD JOY maja sens. Planujemy jezdzic w Alpy 1 w roku. Rekreacja. Doszedłem że Joy super , ale dla niej ładniejsze sa LIGHT. Nie mam pojecia co jej doradzic ehh.. jeszcze doczytałem sie ze piszecie ze "nie mają drewnianego rdzenia wiec może Atomic cloud 11 .." Pozdrawiam Winter is coming...
 6. Narty to atomic super cross cx9 , wiązania plastiki, boję się że się rozlecą. Zastanawiam się nad volkl Racetiger SL.
 7. Dzien dobry. Nazywam się Mateusz, to mój 1 post na forum, wracam do nart po 5 latach.Dzieci q końcu wyrosły 🙃😁 Chciał bym zmienić narty. Obecne mają 15 lat. Proszę o ponoć doświadczonych kolegów i koleżanki o ponoć jakie narty kupić. Mam wzrostu 185 cm, 75 kg wagi. Nie lubię extreem- czarnych tras , raczej czerwone itp .. jazda średnio szybka, raczej dużo skrętów.. umiejętności hmm tak na oko 6-7/10. Chciałbym narty które pozwolą mi pojechać szybciej w razie w. i podciągnąć umiejętności. Dziękuję z góry za każdą ponoć. Pozdrawiam .
×
×
 • Create New...