Jump to content

Sprzedawca_Ziela

Members
 • Posts

  5
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

Sprzedawca_Ziela's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

 • Week One Done
 • First Post
 • Conversation Starter

Recent Badges

1

Reputation

 1. Jak to dobrze, że na forach ludzie dbają o kulturę wypowiedzi, a nie zachowują się jak ostatnie buraki.
 2. Chwilkę tutaj nie zaglądałem, bo jaki jest grudzień to każdy wie. Oczywiście zgadzam się w temacie, że najpierw powinienem znaleźć odpowiedni sprzęt, a dopiero później trenować technikę - z tą myślą właśnie założyłem ten temat. Jak już wspomniałem, wziąłem dwukrotnie udział w zawodach, ale na nartach zjazdowych o dużym promieniu skrętu, więc no cóż.. o wysokich notach nie mogło być mowy. Przejrzałem przez ten czas pare modeli po sklepach i nie tylko. Z bardziej interesujących egzemplarzy wyszukałem K2 Turbo Charger z sezonu 2018/2019. Zakładam, że w najbliższych dniach na jakieś się zdecyduję - zawsze można wziąć na próbę i zobaczyć początkiem stycznia jak się czuję na stoku i jak same narty się zachowują.
 3. Ale co właściwie mam rozumieć pod pojęciem, że najpierw muszę się nauczyć jeździć? Bo na nartach jeżdżę już przeszło 10 lat, po prostu chciałbym zmienić styl jazdy i jeździć bardziej na krawędziach i zacząć się bawić w slalom trochę bardziej na poważnie. O dziwo na zjazdowych bez umiejętności wcale nie byłem ostatni na jednych czy drugich zawodach!
 4. Do tej pory brałem udział w dwóch zawodach amatorskich w narciarstwie alpejskim (slalom i slalom gigant), ale na uniwersalnych nartach więc.. no.. sami rozumiecie. W tym sezonie zapewne będą kolejne i chciałem pod to kupić sprzęt. Nad slalomkami szczerze mówiąc nie myślałem z obawy na mniejszy komfort jazdy podczas poruszania się na trasach. Z jednej strony lubię sobie szybciej pojeździć samemu, a z drugiej wolna, rekreacyjna jazda po niebieskich trasach kiedy jadę z kobietą. W takim razie będę musiał się zastanowić... nie wiem tylko czy w tym budżecie znajdę coś sensownego.
 5. Cześć wszystkim, mój 1szy post na tym forum i zakładam ze nie ostatni 😉 Nie jestem wielkim specjalistą, jeżeli chodzi o obecny sprzęt narciarski.. poszukuję nart w budżecie max do 1500 zł głównie na trasy (jazda rekreacyjna, ale stosunkowo szybka) oraz do slalomu i slalomu giganta. Tak.. wiem że to dwie różne kategorie nart, zatem nie interesują mnie slalomki, ale narty zjazdowe ze stosunkowo krótkim promieniem skrętu, żeby jak wspomniałem nadawały się również na (amatorskie) zawody w narciarstwie alpejskim. Nie chcę kupować w ciemno sugerując się radami sprzedawców w sklepie, zatem proszę o w miarę konkretne wskazanie jakichś nart przez bardziej obeznanych w temacie. Ewentualnie możecie mi choćby wskazać jakimi kryteriami powinienem się kierować szukając tego typu nart. Za wszelką pomoc będę wdzięczny!
×
×
 • Create New...