Jump to content

Jan_

Members
 • Posts

  6
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by Jan_

 1. Dzięki wszystkim za sugestie. Póki co zostanę pewnie z wypożyczaniem i testowaniem, zobaczymy po tym sezonie jak będzie z kondycją i umiejętnościami.
 2. Dzięki. Taki mam plan na najbliższy tygodniowy wyjazd narciarski, by każdego dnia 2h spędzić z instruktorem i doskonalić technikę. Od lekcji z instruktorem zresztą zacząłem przygodę. Chciałbym mieć jednak jakieś swoje narty, choćby z tego względu że planuję kilka wyjazdów i najzwyczajniej bardziej opłaca mi się zainwestować w sprzęt własny, niż wypożyczać. Ale też nie chciałbym kupować czegoś na jeden sezon - stąd pytanie do bardziej doświadczonych o porady 🙂
 3. No właśnie chodzi mi o model 7.4, a nie 74. Nie chce tu robić jakiejś reklamy polskich sklepów, ale taki model mam na myśli o długości 170 cm https://www.amazon.co.uk/Völkl-Deacon-Binding-Pistenski-Collection/dp/B07ZPRLBH6
 4. Jeszcze uzupełniająco, choć nie wiem, czy ma to znaczenie: mam buty Rossignol Alltrack 90, flex 90, last 102. Kupiłem w ub. roku po zakończeniu sezonu, rekomendowane mi przez sprzedawcę w sklepie stacjonarnym.
 5. Uzupełniam dane zatem i już dziękuję za odzew. Wiek: 35 Wzrost: 185 Waga: 84 Przygotowanie kondycyjne: przeciętne; zdecydowanie nie jestem typem sportowca, ot jeżdżę rekreacyjnie na rowerze w sezonie, czasami siłownia.
 6. Cześć, jestem przed wyborem pierwszych nart i zastanawiam się nad zakupem Volkl Deacon 7.4 + Marker FDT 10.0. Ponieważ nie widzę nic na ten temat na forum, to proszę o podpowiedzi lub opinie. Za mną jeden ubiegłoroczny sezon narciarski i łącznie na dwóch wyjazdach ok. 7 dni na stoku. Opanowałem podstawy, w miarę swobodnie zjeżdżam trasami niebieskimi, czasami udają się skręty cięte, choć wciąż nie czuje się pewnie i zdarza mi się stracić równowagę. Potrzebuję nart na 2-3 sezony, które pozwolą mi doskonalić umiejętności i po prostu zjeżdżać, bez jakiejś większej akrobatyki 🙂 Stąd zakładam nieprzesadzony budżet +/- 1200 zł. Preferuję własny sprzęt, niż wypożyczanie. Co ktoś z Was ma te narty? Ewentualnie poleca inne modele?
×
×
 • Create New...