Jump to content

MikeBanatti

Members
 • Posts

  9
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

MikeBanatti's Achievements

Rookie

Rookie (2/14)

 • One Month Later
 • Week One Done
 • First Post
 • Conversation Starter

Recent Badges

2

Reputation

 1. "Konkretnie nie będzie popatrz na szerokość pod butem i promień oraz czy pani będzie skręcać. " ale że o co chodzi ? przepraszam ale nic z tej wypowiedzi nie rozumiem..🤔
 2. Dziękuję za wszystkie porady i sugestie. nadszedł czas zakupów więc ostatecznie proszę o opinie co z poniższych nart było by najrozsądniej kupić. Podaję modele dla których dostałem bardzo dobre oferty cenowe z lokalnych sklepów (mieszkam w UK). zamieszczone linki to tylko przykłady (proszę nie brac pod uwage cen) poprostu łatwiej z jednego miejsca wrzucic wszystko. przypominam że narty mają poza wytycznymi z pierwszego posta - Nie Sponiewierać rekreacyjnej narciarki na poziomie 4/10 która jezdzi zachowawczo i boi się duzych predkosci, ale chce poprawić technikę jednak bez wielkich aspiracji. 1. Fischer Rc One 78 Twin pr Ws (długość 157) https://www.glisshop.co.uk/ski-set-bindings/fischer/alpine-ski-set-rc-one-78-gt-twin-pr-ws-bindings17906733 2. Salomon S max W8 (długość 160) https://www.glisshop.co.uk/ski-set-bindings/salomon/alpine-ski-set-s/max-w-8-bindings7297501 3. Head super Joy (długość 158) https://www.glisshop.co.uk/ski-set-bindings/head/alpine-ski-set-super-joy-sw-slr-bindings17893036 4. Fischer RC4 My Curv Ti Ws (długość 157) https://www.skionline.pl/worldskitest/fischer-my-curv,testy,19-20,narty-high-performance-kobiety,1252.html Z góry dziękuję za konkretne sugestie.
 3. Nie za szerokie? 86 pod butem na przygotowane stoki i słabo jeżdżącą kobietę?
 4. Hej, To prawda.. Mam mętlik w głowie bo jeżdżę na parapecie i o nartach naprawdę nie mam pojęcia. Chciał bym kupić sprzęt który tak jak wspomniałeś, nie zabije mojej drugiej połówki, która faktycznie boi się prędkości i jeździ baaardzo zachowawczo ale chce się dokształcić żeby nie zrobić sobie krzywdy kiedy trafi na trudniejsze warunki. Bardzo trzezwiaco opisałeś co i jak i mega dziękuję za te sugestie. Do tej pory o nartach ktore wymieniłeś myślałem że to zaawansowany sprzęt który pewnie mocno sponiewiera słabego narciarza, a przecież sam lata temu jako początkujący snowboarder kupiłem deskę klasy "zawodniczej" i tylko mi pomogła zrobić mega progres. Może z nartami też tak jest..
 5. Jak dla laika w narciarstwie, ta wypowiedź brzmi dla mnie bardzo rozsądnie. Piszesz o nartach z tej grupy "łatwych i przyjemnych w użyciu" i o takie właśnie chodzi. Czy mógłbyś zasugerować jakieś konkretne modele? Było by to bardzo pomocne👍
 6. Dziękuję, mieszkam w uk więc szukam tutaj i przyznam że ceny są często bardzo atrakcyjne więc zakup w pl i wysyłka zdecydowanie drożej wychodzą.
 7. Dziękuję wszystkim za info i wszelkie podpowiedzi. Wiele z nich było przydatnych inne trochę mniej, tak czy inaczej coś tam się rozjaśniło. Przyznam że dobór snowboardu wydaje się prostszy niż nart 😁 Przy okazji chciałem jeszcze zapytać czy w kontekście tematu narty Atomic vantage 77ti woman 156cm z 2020 roku będą ok? Mieszkam w uk i tu dostałem dobra ofertę cenową za ten model. Zaproponowano mi też opcje 79ti z 2021roku oraz 80ti woman z 2019 Jakieś sugestie?
 8. Tylko czy to są narty dla osoby jeżdżącej na poziomie 4/10 bez "sportowych" aspiracji? W każdym opisie w/w nart (z rankingu w pierwszej odpowiedzi) jest info ze to dla zaawansowanych narciarzy..? Fischer my turn wydają się faktycznie odpowiednie.
 9. Dzień dobry, poszperałem w temacie tu i tam ale ponieważ kompletnie nie znam się na nartach (jeżdżę na desce) a ilość informacji powala - bardzo proszę o pomoc w wyborze rozwojowych i "przyjaznych" nart na prezent dla żony. Narty mają być nowe. niekoniecznie najnowszy model. - narty dla kobiety (nieważny design, ważna jakość) - wiek 41lat, wzrost 168, waga 67kg - poziom umiejętności 4/10 (jeździ od ok 10 lat ale raczej sporadycznie, od 2 sezonów bardziej intensywnie) - styl jazdy: przygotowane stoki, bez aspiracji na sportową jazdę, raczej spokojne i przyjemne, czasem nieco szybsze szusowanie w różnych warunkach, doskonalenie techniki ale bez ogromnego parcia, od czasu do czasu wyskok na łączkę obok stoku. Poradźcie proszę w jakie narty warto zainwestować, jakie konkretne modele, jaka długość.. z góry dziękuję za rady od doświadczonych osób a szczególnie doświadczonych pań !! Pozdrawiam, Michał.
×
×
 • Create New...