Jump to content

ppski

Members
 • Posts

  66
 • Joined

 • Last visited

ppski's Achievements

Enthusiast

Enthusiast (6/14)

 • First Post
 • Collaborator
 • Conversation Starter
 • Week One Done
 • One Month Later

Recent Badges

0

Reputation

 1. Cześć,   Zastanawiam się czy ma znaczenie, przy jednakowym S, kolor soczewki ? Tzn. mam do wyboru okulary S2 ze szkłami w kolorze - fiolet, czerwień, niebieski - czy poza barwą śniegu w nich te kolory jakoś wpływają na widzialność szczegóły itd ? Czy tylko kosmetyka i design ?
 2. Panowie czy jadąc do VT należy mieć łancuchy ? Jest to prawnie wymagane w Szwajcarii albo we Francji w tamtych rejonach, czy jest to po prostu zdrowy rozsądek żeby je mieć ? 
 3. Czad opcja z tym archiwum, dzięki!   Czyli ogólnie nie ma powszechnie znanego przeciwskazania, że w styczniu w ten rejon sie nie jedzie to pada i pizga i nartowanie jest tam wtedy bez sensu ?
 4. "25-45 jeśli nie codzień to w ciągu kolejnych dni kumulacja gwarantowana." Nie do końca rozumiem powyższe ?   Pada w nocy czy w dzień też  i nie ogarniają z ratrakowaniem ? Bo jak pada nocą i ratrakują rano to spoko, gorzej jak pada przez większość stycznia w dzień - a wtedy brak kontrastu to masakra ...
 5. Forumowicze,   Czy ValThorens w styczniu jest ok ? Chodzi mi czy nie jest to może taki okres, że przez położenie i klimat np w styczniu jest tam 90% opadów itp a słońce i kontrast dopiero w marcu ?   Boję się żeby przy takiej wyprawie nie skończyć tydzień w apartmanie bo w styczniu tam jest np. fatalnie z takiego czy innego powodu?   Co możecie powiedzieć z doświadczenia ?
 6. 2 miejsca do oddania na wyjazd z Bartkiem w terminie : 27.02-01.03 - Katschberg/Ainek + Turracherhohe ze zniżką!
 7. Hej,   Mam do odstąpienia z powodów zdrowotnych 2miejsca na ten wyjazd.
 8. Bardziej mi chodzi o 'standardowe' miejsce i czasy spotkań gajowego i jaro, tego typu wyjazdy są pod zegarek, więc na pewno wiedzą o której i gdzie oczekiwaliby na inną część ekipy jadącą z Wawy. Zainteresowany jestem też innymi terminami, dysponuję autem itd, także bardzije chciałbym wiedzieć czy oczekiwane czasy są osiągalne bez brania urlopu czy tracenia całej nocy.
 9. Hej,   Dla chętnych z Wawy, jakie jest preferowane miejsce spotkania z głównym autem i w jakich godzinach ? W jedną jak i w drugą stronę ? Przy założeniu że jedzie tylko Kraków albo też Gdańsk ?   WIelkie dzięki za odp!
 10. Powiedzcie mi proszę jak rozpoznać że ta przez wszystkich wspominana tajemnicza struktura wymaga odtworzenia ? Jak stwierdzić że przed smarowaniem wyszczotkowaliśmy ślizg i 'otworzyliśmy' strukturę ? Jak wygląda oczyszczona struktura po szczotkowaniu ? Jak wygląda 'zużyta' struktura ? Chodzi mi o wzrokową ocenę, dotyką lub podobną, a nie stwierdzenie że narty przestały jeździć Może i banalne pytania, ale z nigdzie nie widziałem odpowiedzi na nie.
 11. Hejka, but w wiazaniach jest stabilny, tzn przednia czesc wiazania nie ma wtedy na szczescie luzow. BTw. Pytanie czy jestem w stanie sam sprawdzic ze w serwisie mi ustawiono wiazania w odpowiednim miejscu - tzn nie za bardzo przesuniete do tylu albo przodu ? Na butach mam zaznaczony srodek ale na nartach (AC20) nie ma nic ... Użytkownik ppski edytował ten post 22 luty 2013 - 18:24
 12. Hej, Niecale 3lata, ale jezdzenia to max 2X dni, wiec bez szalu. Musze sprawdzic czy tez po wpieciu buta jest ten luz, jesli bedzie to juz chyba nie bedzie ok ?
×
×
 • Create New...