Jump to content

damianisko

Members
 • Posts

  37
 • Joined

 • Last visited

damianisko's Achievements

Explorer

Explorer (4/14)

 • First Post
 • Collaborator
 • Conversation Starter
 • Week One Done
 • One Month Later

Recent Badges

0

Reputation

 1. Na FB też są podobne opinie, bardzo dużo w jęz. rosyjskim i angielskim. 
 2. Witam - nie wiem czy to właściwe miejsce  na moje pytanie. Kto z Szanownych Forumowiczów wie/ sam kupował i może napisać coś o https://www.vipsski.com. Jest tu oferowany sprzęt narciarski w atrakcyjnych cenach. Jak przebiega płatność/ koszty wysyłki/ terminy dostawy i tp. Proszę o wszelkie info i porady, dziękuję i pozdrawiam.
 3. Coraz więcej negatywnych komentarzy i opinii na temat funkcjonowania/warunków śniegowych/cen itp. w Kasina Ski - cytat z FB - ... " SZALONE PONIEDZIAŁKI to TERAZ PORAŻKA,oszukaliscie ludzi,wcześniej było lepiej,ale rozumie że mało opłacalne wiec już do was mi nie podrodze dziekuje !!!   Rozumiem , że chodzi o szalony poniedziałek na nieprzygotowanej trasie. - oto inny wpis.   A mój wpis nt. info zasłyszanego od instruktora narciarskiego /w tym sezonie doszło już do 50 wypadków na stoku / - ZOSTAŁ USUNIĘTY !!!
 4. Ja słyszałem opinię/info, że leśnicy absolutnie NIE godzą się na wycięcie lasu.
 5. Cześć Będą niespodzianki w Kasinie, będzie luźniej gdzieś za dwa, trzy lata. Pozdro   Na jakiej podstawie tak sądzisz ? Może być zdecydowanie odwrotnie.
 6. Też krótko filmowałem jadąc krzesłem na górę oraz  jadąc  w dół /na nartach oczywiście/. Nie wykluczone, że gdzieś filmik wrzucę.
 7. Mniejsza prędkość = mniejsze zużycie energii = mniejsza przepustowość /mniej narciarzy na stoku ???
 8. Nie chcę zakładać nowego Tematu - może admin nie usunie - Dziś zdradziłem Kasinę SKI na rzecz Szklanej Góry w Harbutowicach. Byłem tu pierwszy raz. Moje wrażenia - pomimo ferii i dużej ilości aut na parkingach, na stoku luźno i przede wszystkim przez cały mój pobyt /2 godz/ b.db. warunki śniegowe. Nie było muld ani lodu. 2/3 stoku fajna jazda, sam dół już trochę wolniej. Przed godz. 12.00 kilka minut kolejki do krzesła, wcześniej  bez kolejek. No i blisko z Krakowa, ok. 30 km.  Załączone miniatury
 9. Dziś pomimo piątku / a może dlatego, że piątek - początek ferii kolejnych województw/  na stoku było sporo ludzi. Stok ok. 11 -12  już podniszczony /muldy, lód i kopy śniegu z armatek. Wyciąg w porównaniu sprzed 2 tygodni przyspieszył i jechał ok. 5-6 minut. Natomiast na górze BRAK zupełnie "strefy relaksu" - nie ma ławek, leżaków knajpka zamknięta - NIECIEKAWIE TO WYGLĄDA,  a pogoda super, bo dużo słońca dziś było.  
 10. Jutro wybieram się do Kasiny, więc zmierzę czas wyjazdu krzesełka. Byłem 13 stycznia, w piątek i sąsiadka w podróży krzesełkiem mierzyła czas - wyszło ponad 8 minut. Pogoda nie była zbyt ciekawa - mocno wiało.
 11. Stok przecież nic się nie zmienił, wyciąg jest tak samo wolny jak poprzedni /czas wyjazdu ok. 8-9min/ więc jakim sposobem możesz o 50% więcej razy zjechać ?
×
×
 • Create New...