Jump to content

pies

Members
 • Posts

  62
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by pies

 1. Ośmielę się zaryzykować stwierdzenie, że to najładniejszy czeski ośrodek.. w tygodniu.. ;]
 2. W Białce nie ma 115 km tras ;] Warto.
 3. Byłem dziś (7 IV) -> to już koniec sezonu.
 4. no jestem ciekaw, na stronie Szpindla działa, na stronie Stoha nie..
 5. kręci -> http://www.holidayin...5&frm=info&raw= thx za info o parkingu.
 6. Cześć! Da się pod Stoh dojechać samochodem? Czy lepiej parkować pod Hromovką i w skibus?
 7. Medvedin! -> "on" rodzaj męski liczba pojedyncza, po czesku "niedźwiedź" rwał twoja nać..
 8. ..Jest 22:25, a na kamerach na żywo widać jak Czesi głaszczą stok paseczek po paseczku.. ehhh jaki to przyjemy widok http://www.sportprofi.cz/skicentrum/ Użytkownik pies edytował ten post 04 marzec 2011 - 23:18
 9. Właśnie planuję gdzie w sobotę i już się podajarałem informacją Otiska (bo nigdy nie dane mi było zwiedzić CHS) a tu na holiday'u podają że sniegu 35 cm i czarna zamknięta... a takie słyszałem opowieści jaka jest wspaniała.. wygląda na to że w CHS nie mają naśnieżania i zabił ich marzec w styczniu..
 10. ooo to wygląda super.. lepiej dopłacić 20 i mieć lepszy sprzęt..
 11. Ja używam takiej -> http://www.ceneo.pl/...oductID=2114120 i po zapchaniu 2 guzików tak, żeby pilnik się nie ruszał naostrzyłem narty tak, że mogę nimi rano kroić chleb na kanapki ;P
 12. Moim skromnym zdaniem ostrzenie ręczne jest lepsze od serwisowego. Ostrzałki mają w większości i tak ten sam pilnik - szwajcarskiego Ice Cut'a i różnią się konstrukcją i co za tym idzie możliwościami. Za około 100 PLN'ów można już kupić taką, którą uzyskasz pożądany efekt.
 13. Polecam jako miejsce na wyjazd z dziećmi lub kimś absolutnie początkującym. Bardzo przyjemne położenie, super widoki, szerokie równe i łatwe trasy - stok w idealnym stanie cały dzień mimo kolejki do wyciągu (ok 5-8 min.). Jest zielona z wolniutkim talerzykiem i slalomem między misiami i motylkami dla dzieci. Knajpa fajna, ceny umiarkowane, parking za darmo.
 14. Czyli jak co roku -> trzeba będzie trafić dzień i warunki żeby przepiękna Szklarska Poręba cieszyła oko i nartę, tak od połowy marca..
 15. ciekaw jestem jak wyglądają warunki w samym Tonale (czyli coś koło 1900 zdajesię) w drugiej połowie marca? kto był?
 16. A na Kicusiu pada śnieg http://www.kitzsteinhorn.at/aktuell/ Użytkownik pies edytował ten post 02 czerwiec 2010 - 18:24
 17. no ciekawe.. od dzisiaj chyba mają mieć TV w Szklarskiej, a tam można -> szaleć na Bejbilifcie, albo rozwijać zawrotne prędkości na Puchatku..
 18. 7 I 2010, czwartek. Lód i mgła. Od samego rana do końca. Ludzi - średnio jak na CG. Czynne 2 krzesła - na górę i H. Wszędzie widać zmiany w infrastrukturze.
 19. w terminie 12 - 19 nie chodziła tylko Costaccia, cały tydzień żadnej chmurki i trasy do końca dnia dobre a jak na polskie warunki bardzo dobre.. tylko zdarzyło się -33 st. C.. poza tym litr Jim'a za 6 EUR i dzikie imprezy.. jak dla mnie ok.
 20. kolega nigdy nie był w Zieleńcu.. P.S. w Polsce nigdy na początek sezonu nie bierze się nowych nart, chyba że ogólnie kładziesz na nie lachę.. Użytkownik pies edytował ten post 21 grudzień 2009 - 14:58
 21. Okraj jest trudny w zimie, szczególnie od naszej strony. Przez Lubawkę i dalej Zaclerz zawsze się da przejechać, szczególnie że zaraz za granicą jest "zaèátek chemického posypu" Trasa przez Jakuszyce podobnie -> trudniejsza od naszej strony.
 22. W Janskich Lazniach na samej górze jest taka ośla łączka na której są wyciągi Sport1 i Sport2. Bardzo płasko, nigdy nie ma kolejek bo wszyscy jeżdżą w dół.
 23. Poprawiły się prognozy - na cały przyszły tydzień zapowiadane są opady śniegu w Livigno.. http://www.accuweath...IVIGNO&metric=1 z moich obserwacji Accuweather wynika, że z reguły nie mylą się dużo, więc nawet jeżeli średnia temperatura wzrośnie i opady nie będą trwały tak długo, to i tak w partiach 2200 m n.p.m. do szczytów spadnie śnieg p.s. pytałem kolegę, który jeździ na grudniowe freeski od paru ładnych lat i dowiedziałem się, że tam jak już pada -> to tak naprawdę nap.....la śniegiem.. pozostaje się tylko się cieszyć
×
×
 • Create New...