Skocz do zawartości

Elan z Makro.


alen59

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Czytając wiele opinii na temat nart z Makro postanowiłem wysłać maila z zapytaniem o jakość nart Elan sprzedawanych w Makro do generalnego przedtsawiciela Elan na Polskę. Pozwolę sobie zacytować otrzymaną odpowiedź: "Witam Serdecznie Nasza firma jest dostawą sprzętu do firmy Makro od 12 lat i jest to od początku sprzęt pełno jakościowy znajdujący się w katalogu Firmy Elan oraz na naszej stronie internetowej. Różnica bierze się z promocyjnej gazetki Makro ,która wychodzi w listopadzie,ale jej czas Jest ograniczony Pozdrawiam i życzę miłego użytkowania Mirosław G." Nazwisko autora pozostawiam do swojej wiadomości. Z tego maila wynika, że sprzęt marki Elan w Makro nie różni sie technicznie od Elana z katalogu. Mam nadzieje, że ta wiadomość rozwieje wątpliwości niektórych użytkowników. dodam na końcu, że w żaden sposób nie jestem związany z firmą Elan ani z firmą Makro a post ten nie ma charakteru reklamującego a tylko informacyjny. Z partyjnym pozdrowieniem Artur.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To dobra wiadomość,a wyobrażasz sobie taką odpowiedz; Drogi Panie nasze narty sprzedawane w tej sieci muszą być sporo tańsze,a co za tym idzie troszkę inne od katalogowych.Odradzamy kupno narty katalogowej,szkoda pieniędzy. To oczywiście tylko moje dywagacje i nie mam powodu nie wierzyć firmie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...