Skocz do zawartości

Robcie co chcecie


Rekomendowane odpowiedzi

Pozdrawiam wszystkich :) wybieram sie w marcu na dachstein i chciałem troche pojezddzic poza trasami i pochodzic na turach - poniewaz jestem topograficznym debilem to mam pytanko do znawców a propos zjazdów z dachstein do ramsau jakos boczkiem od trasy, bo tamze bede mieszkał. łatwo jest wpier... się znaczy pardon zjechac w jakis przez boga zapomniany zlebik tylko dla orłow albo i lepiej? Jak rozumiem traske soie opatrze z góry i z kolejki jak sie da ... i tyle moge chyba zrobić nie? Można jakąs mape dostac dokładniejsza o tych w ifno turystycznym i czy to cośkolwiek da?? chyba nie :) przepraszam za infantylizm pytan, ale moje narciarstwo pozatrasowe mimo mam nadzieje przyzwoitych umiejetności było raczej oboktrasowo/leśne nie liczac okolic naszego kasprowego. Pytanko drugie dotyczy jakichs namiarów na mapke okolic lodowca z pozycjami gps (to apropos turów i tej ichniej trasy narodowej czy jak ją zwa :) mozna cos w tym stylu w ramsau nabyc?

Przy takich umiejetnosciach spoko sobie poradzisz ze wszystkim. Jadac kolejka widac zleby Dachsteinu i mozna sobie cos wybrac. Nartostrady do Ramsau nie ma. Jezeli nie znasz niemieckiego czy angielskiego to moze byc problem ze zdobyciem informacji a tych w necie nie brakuje. Foldery wystarczajaco pokazuja co jak i kiedy. GPS nie znam, mnie wystarczy dobra widocznosc, a jezeli jej nie ma, nie wjezdzam na Dachstein a gdyby co jeszcze , to pytaj, odpowiem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...