Skocz do zawartości

Fischer Rc4 Progressor


SkiForum

Rekomendowane odpowiedzi

All-rounder dla wytrawnych narciarzy. Pierwszy model z grupy "race", który tak samo dobrze radzi sobie w slalomie i gigancie. Zastosowanie technologii Dual Sidecut gwarantuje stabilne trzymanie toru jazdy, zarówno podczas wykonywania energicznych krótkich, jak i długich skrętów. Narty wyposażone w system Flowflex.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...
Jeździłem na nich ostatnio, dziwne są nie wiedziałem o nich nic dopóki kupel mi nie pokazał i powiedział jedź :D no i pojechałem. dł165cm Wrażenia: łatwa w prowadzeniu choć parę razy próbowała się wymknąć spod kontroli i szarpała. Ponieważ ja byłem maniakiem Salów equipe 10 3V(sez05/06) i długo na nich śmigam to najlepiej jest mi się do nich odnieść, Progressor nie daje takiego kopa przy krótkim skręcie jest spokojniejszy, tak naprawdę to nie wiem czy trzeba było robić nową nartę race, to model dla tych którzy chcą a boją się twardszych boazerii :D ale to moja subiektywna jednodniowa opinia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...
Dwa dni ujeżdzania Progressorów na FIS-ie na Skrzycznym. Miałem mieszane uczucia wsiadając na nie. Jakoś ten cały dual radius system do mnie nie przemawiał i traktowałem go troche jak pic marketingowy. Jak się okazało nic bardziej błędnego. To nie pic !! Nartki naprawde jadą świetnie i długim i krótkim skrętem. Przy długości 170 cm ogarniają się w każdych warunkach. A z rana na ubitym FIS-ie to poprostu bajka. Przeraża tylko ich cena , ale może sie jednak skusze ;) Myśle , że są tego warte .:D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...