Jump to content

Dolomity - Alta Badia (i nie tylko) wiosną


yenna
 Share

Recommended Posts

Jeśli ktoś się waha, dokąd jechać teraz lub na Wielkanoc na narty, to szczerze polecam te rejony. Jesteśmy tu od soboty, możemy jeździć do niedzieli. Promocja Dolomiti Spring Days oferuje zniżki. My wybraliśmy opcję 8 w cenie 6. Zakwaterowanie i skipass. W niedzielę 26.03 wszędzie było zielono, ale warunki śniegowe do południa wręcz idealne. Potem śnieg trochę wolniejszy, ale naprawdę spoko. Pojeździliśmy do 13.30.  Wieczorem i w nocy dowaliło tyle śniegu, że rano mój chłop długo walczył z odśnieżaniem auta.

Jakąś 1/3 tras może zdążyli wyratrakować,  dlatego w poniedziałek jeździło się różnie. Mój smartwatch zarejestrował prędkości maksymalne od 27,24 do 81,72 w zależności od trasy.

Dziś była totalna bajka, jeśli chodzi o warunki. Pojechaliśmy sobie na Marmoladę. Pełna lampa, stoki wylizane, bardzo mało ludzi. Zimno było, to fakt, bo wiało momentami strasznie. Temperatura na samej górze -11C, a odczuwalną pokazywało -17C. Za to śnieżek miodzio... Żeby nie starość, to by człek do końca dnia orał stoki, ale już 56 na karku, to od 8.50 do 14.00 wystarczyło.

Pozdrawiam i polecam. 🙂

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...