Skocz do zawartości

Austria marzec 2023 oferuję transport/wspólny wyjazd


mkranik

Rekomendowane odpowiedzi

Planuję wyjazd na 5-7 dni do Austrii (Solden, Mayrhofen, Nassfeld, itp.) w terminie pomiędzy 4-12.03 lub 25.03-02.04.

Dokładna data wyjazdu, długość i destynacja do uzgodnienia. Jadę swoim samochodem i oferuję wygodny transport dla max 3 osób.

Nie organizuję całego wyjazdu - skipass, ubezpieczenie i zakwaterowanie we własnym zakresie. Proponuję wspólny przejazd w 2 strony wygodnym nowym SUV-em dla optymalizacji kosztów. Wyjazd ze Śląska. Na miejscu każdy organizuje pobyt pod siebie lub jeżeli trafi się zgrana ekipa i podobne gusta/preferencje to możemy wybrać zakwaterowanie w jednym miejscu i dalej optymalizować koszty, transport na miejscu, itp. 🙂

Są chętni?? 

Edytowane przez mkranik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mkranik zmienił tytuł na Austria marzec 2023 oferuję transport/wspólny wyjazd
  • 2 tygodnie później...
1 godzinę temu, 1andrzej napisał:

proszę powiedzieć czy jest nocleg po drodzę oraz jakie przewidywane są koszta noclegu, jadę sam. 25 marzec, czy w razie niepogody można się ratować lodowcem czy tylko parasolka? mój nr 518757231

Andrzej

noclegu po drodze nie planuję, dojazd to 9-11h drogi ze Śląska, więc spokojnie do zrobienia na raz z przerwami na kawę, obiad i inne potrzeby 🙂

Solden ma zdaje się 2 lodowce, obok Mayrhofen mamy w zapasie Hintertux, do rozważenia są również inne ośrodki z lodowcami - temat ośrodka jest otwarty.

Nadal rozważam wyjazd w najbliższą niedzielę 05.03 z powrotem 11.03 (Solden jest najbardziej prawdopodobną opcją na teraz) - decyzja zapadnie na ostatnią chwilę w zależności od dostępności sensowych noclegów. Jak się nie uda teraz pojechać to termin na ostatni tydzień marca będzie aktualny

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minut temu, Lempciu napisał:

Czy wyjazd  05.03 aktualny? Też planowałem wyjazd w tym terminie, ale mi się dzisiaj ekipa wysypała. 

50/50 🙂

szukam noclegu w Solden na ostatnią chwilę

gdzie i na jak długo planowaliście wyjazd?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie, to mieliśmy dopiero zdecydować. Mnie generalnie jest obojętne. Myślałem o SkiWelt, Skicircus, czy nawet i coś w Ski-Amade (Flachau i okolice na przykład), żeby za daleko nie jechać, ale jestem otwarty na propozycje. 

Plan był jechać 05.03 na 4, góra 5 dni stricte na nartach. Osobiście bardziej by mi pasowało 4 (czyli albo wyjazd w niedzielę, poniedziałek-czwartek narty, powrót w piątek) bo wtedy będzie najłatwiej z noclegami.

Nie ukrywam, że myślałem o wyjeździe raczej "budżetowym, więc kwatery w samym Sölden to nie dla mnie 😉

 

Edytowane przez Lempciu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...