Jump to content

Wisła - Partecznik


SkiForum
 Share

Recommended Posts

Wisła - Partecznik Krótki opis ośrodka krótki opis ośrodka krótki opis ośrodka. Strona ośrodka: http://www.partecznik.bo.pl/ Położenie Dojazd Parkingi (Ilość miejsc, cena, odległość od stoku) Miejscowości (krótka charakterystyka miejscowości w jakiej znajduje się ośrodek, lub miejscowości sąsiednich) Noclegi Trasy (liczba tras, długość tras, poziom trudności, mapki) Ceny (cennik karnetów itp) Kamera online (link do strony z kamerą online na stok) Aktualne warunki (link do strony z aktualnymi warunkami) Serwis narciarski (czy jest/są serwisy narciarskie, + można coś więcej ceny, godziny itp) Instruktorzy / Opieka nad dziećmi Wyżywienie (gdzie można zjeść, jakie jedzenie, jakie ceny) Galeria zdjęć (link do galerii zdjęć z tego ośrodka)

Użytkownik kpolesa edytował ten post 19 luty 2009 - 10:40

Link to comment
Share on other sites

  • 2 years later...
Byłem tam wczoraj pierwszy raz, przy okazji pobytu w Wiśle. W mojej ocenie zauważyłem następują zalety i wady. Plusy: - tanio, - blisko centrum (jeśli to dla kogoś ważne), - mało ludzi, - duże nasłonecznienie stoku, - niezłe przygotowanie stoku, brak kamieni itp. - równa powierchnia pod orczykiem, przez co komfortowy wjazd (jak na orczyk) Minusy: - górna część stoku nachylona mocno w prawo, patrząc z góry, czyli górka w zasadzie tak jak ją natura ukształtowała, - górna część trasy nie osłonięta, więc zawiewa śnieżnym pyłem, - kiepska infrastruktura (bar, parking), - oszałamiające braki w dziedzinie bezpieczeństwa: a. na dole stoku na trasie stoi sobie ratrak, byłem świadkiem, jak gość, który zaliczył wywrotkę zsunął się z zawrotną prędkością tuż obok ratraka, b. na stoku saneczkowym obok brak siatki na dole, przez co widziałem, jak sanki bez pasażera wjechały w małą dziewczynkę zakładającą narty - zgroza. Sumując, w mojej subiektywnej opinii, chociaż tanio i mało ludzi, to jakoś dla mnie niezbyt ciekawie.
Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...
Uczyłem się tam jeździć w zeszłym sezonie. Ogólnie polecam dla niewymagających i uczących się. Instruktorzy (konkretnie jeden) wg. mnie super. W tym sezonie (który już otwarli użytkownicy SF ;) ) planuję również tam zawitać. Tak jak poprzednicy pisali mało ludzi, były momenty że byłem sam na oślej łączce, lub na stoku oprócz mnie były góra 4 osoby.
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...