Skocz do zawartości

Grand Massif Francja poszukujemy 1 osoby


rudzielec102

Rekomendowane odpowiedzi

Mamy rezerwację turnusu w okresie 7-14.01.2023 na 4 osoby (6 osobowy apartament) w przepięknym ośrodku grand massif, flaine, morillon, samoëns. Niestety, z przyczyn osobistych zrezygnowała nam jedna osoba, która jednocześnie deklarowała udostępnienie swojego auta. Tym samym szukamy zastępstwa, chętnie z autem, które pomieści nas, sprzęt i resztę bambetli 🙂 koszt noclegu, podstawowego ubezpieczenia i karnetu na 6 dni to ok. 1700 zł. Koszt dodatkowy to transport+wyżywienie, które organizujemy we własnym zakresie, tzw. komuna lodówkowa:) miejscówka to sieć hoteli Oddalys w Les Carroz. Jesteśmy ze Szczecina, Bydgoszczy i Torunia. Potencjalnych chętnych zapraszam do kontaktu. Płeć, wiek nie mają znaczenia. Wszyscy posiadamy średniozaawansowane umiejętności jeżdżenia, więc nastawiamy się na jeżdżenie, nie kurs instruktorski dla zaczynających zabawę z nartami i snowboardem 🙂

IMG_20190110_141813.jpg

IMG_20190110_103156.jpg

PANO_20190110_092905.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj, jutro wyjeżdżam do Szwajcarii, ale zgłoszę się po powrocie tj 29.12. Mam w planie wyjazd do Morzine, ale nie mam kompletu i nie wykupiłem apartamentu. Jestem ze Szczecina i mam duże dobre auto ;CitroenC4 Grand Picasso.. Ps już przed laty chyba mieliśmy kontakt, ale nie wyszło. Ja biorę ofertę bez skipassu, więc jeśli ofertę macie ze Snow trexu to będzie korekta. Dodatkowo zaznaczam, ze ze względów bezpieczeństwa wyjazd w piątek 06.01 i spanie za ok 20E /os w pobliżu Bazylei, a w sobotę dalsza jazda do Morrilon czy Les Carroz. Proszę o zastanowienie i po powrocie się skontaktujemy. Mam wieloletnią praktykę w wyjazdach prywatnych/ byłem w Morrilon przed laty i ponownie chciałbym pojechać. pzdr Andrzej Mika,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...