Jump to content

Bukowina Tatrzańska - "Ku Dolinie" - Rozmus, Sztokfisz


Administrator
 Share

Recommended Posts

Bukowina Tatrzańska - "Ku Dolinie" - Rozmus, Sztokfisz Krótki opis ośrodka krótki opis ośrodka krótki opis ośrodka. Strona ośrodka: http://kudolinie.narty.pl/ Położenie stok północny Dojazd od ronda w Bukowinie 30m na Łysą Polanę i w lewo ostro w górę ul. Leśną - pierwszy wyciąg. Parkingi (10 miejsc, za darmochę, na stoku) Miejscowości (krótka charakterystyka miejscowości w jakiej znajduje się ośrodek, lub miejscowości sąsiednich) Bukowina, koń jaki jest każdy wie. Noclegi Trasy (liczba tras, długość tras, poziom trudności, mapki) jedna trasa, trochę ponad 400m, łatwa Ceny (cennik karnetów itp) 11 wjazdów 15zł Kamera online (link do strony z kamerą online na stok) brak Aktualne warunki (link do strony z aktualnymi warunkami) Serwis narciarski (czy jest/są serwisy narciarskie, + można coś więcej ceny, godziny itp) wypożyczalnia/serwis Instruktorzy / Opieka nad dziećmi instruktorzy są Wyżywienie (gdzie można zjeść, jakie jedzenie, jakie ceny) barek przy wypożyczalni i karczma 100m dalej Galeria zdjęć (link do galerii zdjęć z tego ośrodka)

Załączone miniatury

  • Obraz 0560a.jpg
  • Obraz 0563a.jpg
  • Obraz 0570a.jpg
Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Witam, prawdopodobnie wyjadę tam w na przełomie stycznia i lutego. Chciałbym abyście coś opowiedzieli o tym ośrodku, jak ze śniegiem, jak przygotowanie trasy. Podobno codziennie wieczorem oświetlone, prawda?

"Ośrodek" to za dużo powiedziane.:) Większość stoków z wyciągami to łąki nie przekraczające 300m długości. Dwa stoki są dłuższe. Jeden o długości ok.600m z podwójnym orczykiem (kiedyś "kultowy" stok w Bukowinie, na którym ludzie stali po 3 godziny i więcej by wjechać na górę :), teraz właściwie pusty z garstką narciarzy w porównaniu do starych czasów). Jadąc z Klina w stronę Łysej Polany, praktycznie na granicy wioski. Drugi natomiast to nowo otwierany stok na Rusińskim Wierchu ok. 900m długości z kolejką krzesełkową. Te ok.900m to długość trasy kolejki. Może być ciut dłuższa. Bukowina do nauki jazdy jest bardzo dobra. Jak ktoś już jeździ dobrze, to będzie się tam nudził, chyba, że to amator knajp, zwłaszcza regionalnych.:) Przygotowanie tras jak w większości miejsc w Polsce. Jest lepiej niż było kiedyś, ale do standardów światowych to jeszcze Polakom brakuje.:) Śnieg z armatek na większości stoków poza naturalnym. Tu Bukowina ma przewagę nad innymi miejscami w regionie. Jest wyżej położona od reszty miejsc dzięki czemu z reguły jest tam lepszy śnieg do jazdy na nartach, no i widoki na Tatry przy pięknej pogodzie są wspaniałe.:) Nasze najwyższe góry mamy na wyciągnięcie ręki.:) Dla chcących się szkolić i doskonalić swoje umiejętności jest kilku na prawdę dobrych instruktorów narciarskich. Zainteresowanym mogę podać namiary na priv.:) Do tego nowo otwierany bukowiński Aquapark i mała odległość do pobliskiej Słowacji. Dla osób szkolących się narciarsko dobry wybór za stosunkowo niską cenę.:)
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...