Skocz do zawartości

Alp di Siusi 18.01 do 27.01 dwa wolne miejsca.


fanatyk

Rekomendowane odpowiedzi

W związku z poniższą informacją planuję wyjazd w Dolomity. Mam dwa wolne miejsca w aucie. Wyjazd 17.01 z Wawy na miejscu 18.01. Mogę zabrać kogoś po trasie. Wyjazd z Włoch 27.01 rano. 9 dni na nartach . Mam upatrzony apartament 4 os 300m od gondoli na Saiser Alm. Jadę z córką 6 lat mile widziana osoba z dzieckiem. Koszty: -dojazd (paliwo + autostrady) około 1600 zł (do podziału) -1 noc w apt 30E/os (może będzie taniej) -karnet 9 dni 354 EUR, dzieci do 8 lat karnet gratis Children until 8 years (born after 28.11.2012) Wyjazd dojdzie do skutku jeśli nie będą dla nas potrzebne testy i nie będzie kwarantanny na miejscu lub po powrocie. Jakby ktoś chciał jechać na krótszy wyjazd to jestem elastyczny.       Seiser Alm / Alpe di Siusi ttoWaScazpeforaonsoSartju ro 1sge1ed:d09d  ·    Endlich ist es soweit 1f600.png1f44d.pngdie Skigebiete dürfen am 18. Januar öffnen 1f60d.png26f7.png wir freuen uns sehr und hoffen, bald ein Wiedersehen mit euch auf unseren Pisten feiern zu dürfen 1f3c2.png1f3bf.png1f942.png um sicher in den Skispaß starten zu können, haben wir ein umfangreiches Sicherheitskonzept ausgearbeitet 1f637.png1f4aa.png https://www.seiseral...rurlaub-2020...
Nareszcie nadszedł ten moment 1f600.png1f44d.png ośrodki narciarskie mogą otworzyć 18. stycznia 1f60d.png26f7.png bardzo się cieszymy i mamy nadzieję, że wkrótce będziemy mogli świętować z Wami spotkanie na naszych stokach 1f3c2.png1f3bf.png1f942.png, aby bezpiecznie rozpocząć zabawę narciarską opracowaliśmy obszerną koncepcję bezpieczeństwa 1f637.png1f4aa.png https://www.seiseral...rurlaub-2020...     ·  Ukryj oryginalny tekst   · 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...