Skocz do zawartości

Blizzard Sigma X Cross 8


czarnes

Rekomendowane odpowiedzi

Długo myslałem na wyborem narti właśnie wybrałem ten model Blizzarda. Nie jestem zaawansowanym narciarzem, można powiedzieć średnio zaawansowanym, szybko się uczę :) Cena z wiązaniami była przystępna (ok 1.150zł). Narty sprawują się idealnie, nie mam zastrzerzeń. Choć sa trochę ciężkie w porównaniu do innych producentów. No ale je sie nie nosi pod pachą tylko zjeżdza na nich :) Wolałem ten model Cross 8 niż modele niższej klasy: XO3 czy XO5. Tamte mają mniejszą twardość i są raczej dla początkujących. Na tych Crossach można rozwijac swoje umiejętności już nieźle krawędziować. A przede wszystkim można rozwijac większe prędkosci niż przy XO3, XO5. Nie bede tu wymieniał technologii, można o nich wszedzie poczytać. Powiem tylko że od razu je polubiłem, nie wpadają w wibracje, dobrze trzymają sie każdego śniegu.

Sam kupiłem sobie XC8, ale miałem tylko jeden dzień na testy :( Na szczęście pod koniec lutego planuję wyskok na Chopok i tam zobaczę co warte są moje nartki. A propos ceny to ja dałem 980zł przez Allegro. Dostałem fakturkę i 2 lata gwarancji. Ale teraz można ponoć już kupić w promocji za 900zł. Cena robi się rewelacyjna w stosunku do jakości :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...