Skocz do zawartości

Salomon Streetracer 6 W


JULA

Rekomendowane odpowiedzi

Mam 172 cm wzrostu ważę 60kg ,umiejętności 6 i chyba nie zwiększę bo 40 -tka przekroczona. Lubię krótkie skręty przy średnich predkościach. Szczególnie wazne jest dla mnie zachowanie narty na oblodzonych stokach - z tym mam największe problemy. Czy narta Salomon Streetracer 6W za 919zł to dobry i odpowiedni dla mnie zakup. Myślałam o dł. 150cm. POMÓŻCIE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Jula
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam 172 cm wzrostu ważę 60kg ,umiejętności 6 i chyba nie zwiększę bo 40 -tka przekroczona. Lubię krótkie skręty przy średnich predkościach. Szczególnie wazne jest dla mnie zachowanie narty na oblodzonych stokach - z tym mam największe problemy. Czy narta Salomon Streetracer 6W za 919zł to dobry i odpowiedni dla mnie zakup. Myślałam o dł. 150cm. POMÓŻCIE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Jula

Myślę że to dobry wybór,moim zdaniem długość będzie odpowiednia dla ciebie,a co do lodu to niestety ale najwięcej zależy od umiejętnosci narciarza a więc nie pozostaje nic jak tylko ćwiczyć:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta długość akurat jest w wyprzedaży, (do tej pory też miałam 160) ,ale pomyślalłam, że na krótszych powinno być łatwiej, szczególnie że nie lubie zbyt dużych prędkości -raz zaliczyłam poważny upadek i został mi uraz.Dzięki!!!!!!

nart o ktore pytasz nie znam,ale wydaje mi sie,ze 150-tki moga byc za krotkie moim zdaniem ta dl.nie bedzie stabilna na oblodzonym stoku mam podobne paramety wzrostowo-wagowe (tez wiekowe :D ) i umiejetnosciowe do Twoich i zdecydowanie najlepiej czulam sie na nartach o dlugosci 157-161 pozdr

Jak instruktor popiera mój pomysł to chyba się zdecyduję. A co sugestią koleżanki ,że ta długość jest dla mnie za krótka.Czy powinnam szukać 155cm? Wydawało mi się że im krótsze tym łatwiejsze, tym bardziej że zbyt szybko nie lubię jeździć???????????????????

Myślę że to dobry wybór,moim zdaniem długość będzie odpowiednia dla ciebie,a co do lodu to niestety ale najwięcej zależy od umiejętnosci narciarza a więc nie pozostaje nic jak tylko ćwiczyć:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...