Skocz do zawartości

Zermatt w sierpniu


BraCuru

Rekomendowane odpowiedzi

Zapraszam na podsumowanie Zermattu:

 

 

"Rewelancja" to mało powiedziane... Można by dużo pisać o ujęciach, krajobrazach, klimacie filmu, pracy kamery, muzyce, montażu itd, ale ja powiem jedno - mega relacja z wymarzonych "letnich" wakacji.

Zazdroszczę niesamowicie i zaczynam planować coś podobnego na lipiec 2015... Wprawdzie nie Zermatt i Matterhorn, ale Kaprun i Kitzsteinhorn, ale mam nadzieje, że troche tego klimatu uda mi się poznać.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Rewelancja" to mało powiedziane... Można by dużo pisać o ujęciach, krajobrazach, klimacie filmu, pracy kamery, muzyce, montażu itd, ale ja powiem jedno - mega relacja z wymarzonych "letnich" wakacji.

Zazdroszczę niesamowicie i zaczynam planować coś podobnego na lipiec 2015... Wprawdzie nie Zermatt i Matterhorn, ale Kaprun i Kitzsteinhorn, ale mam nadzieje, że troche tego klimatu uda mi się poznać.

Pozdrawiam

Dzięki sese. Motywujesz. Powodzenia za rok w Kaprun. Pochwal się wówczas swoimi urlopem. 

 

Zapomniałem dodać do lokalnych atrakcji park linowy. Największy jaki w życiu widzieliśmy. Co przejazd gondolą nad parkiem to odkrywaliśmy kolejne sekcje lin. Mieliśmy tam uderzyć ale upadek trzeciego dnia (widoczny na widło) pokrzyżował plany. Córka miała obite udo, wybitego palca lewj dłoni, nadwyrężony nadgarstek a ja lekko przeciągnięte ścięgna. Park podzielony jest na 3 sekcje. Przejście najtrudniejszej zajmuje bodajże 3 godziny.
http://zermatt-fun.ch/wp/blog/zipline/

PS. Zauważcie, że strona jedynie po niemiecku. Szwajcarska klasyka.

 

Teraz zapraszam na ujęcia z lotu helikopterem. Nie ma tutaj specjalnego montażu. Raczej surowe, niedopracowane ujęcia. Byliśmy zbyt "wniebowzięci", aby skupiać się na porządnym kręceniu:

 

PS.
Tutaj portal wp.pl i pro fotki o Zermatt i jego aktrakcjach:

http://turystyka.wp....ch,galeria.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...
  • 5 tygodni później...

Hej,

fajna relacja.

Takie pytanie - czy na lodowcu mogliscie korzystac z tras dla zespolow, czy jezdziliscie obok?

Jeździliśmy obok podczas ich treningów. Część tyczkowa była oddzielona taśmą. Nie próbowliśmy przeszkadzać zawodnikom.
Udawało nam się zjeżdżać za zgodą trenerów w momencie jak skończyli treningi i składali tyczki po 1200. Zawsze można było spokojnie pojechać ze 4-5 razy. 
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Chciałbym jeszcze napisać coś o góralach ze Szwajcarii, bo to był zaskakujący dla nas temat....
....Generalnie na każdym kroku widać ich zlewkę na turystów. Mam wrażenie, że żyją w raczej odrealnionym świecie. To trzeba samemu doświadczyć, aby się przekonać. 

 

Tutaj jakoby potwierdzenie powyższego cytatu:
https://theculturetr...riendly-places/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...