Skocz do zawartości

DYNASTAR SPEED OMEGLASS TI


kajo50

Rekomendowane odpowiedzi

Czy ktokolwiek z szanownego grona forumowiczów dosiadał tą nartę . Jeżeli tak to proszę o opinie.


Witam
Miałem tą nartę przez kilka dni, potem jeszcze kilka razy ją "dosiadałem". Rocznik 11/12
Narta nie trudna, ale wymagająca pilnowania prawidłowej pozycji przy wyjściu z zakrętu. Gdy zostaję na tyłach potrafi nieźle szarpnąć. Niekoniecznie tak jak ja sobie życzę. Natomiast wejście, prowadzenie w zakręcie wyśmienite. Trzymanie krawędzi bardzo dobre.
O dziwo osoby które słabiej jeżdżą na krawędzi, nartę sobie chwalili.
Postrufka
P.S. Już zakupiłeś, czy dopiero poszukujesz?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam
Miałem tą nartę przez kilka dni, potem jeszcze kilka razy ją "dosiadałem". Rocznik 11/12
Narta nie trudna, ale wymagająca pilnowania prawidłowej pozycji przy wyjściu z zakrętu. Gdy zostaję na tyłach potrafi nieźle szarpnąć. Niekoniecznie tak jak ja sobie życzę. Natomiast wejście, prowadzenie w zakręcie wyśmienite. Trzymanie krawędzi bardzo dobre.
O dziwo osoby które słabiej jeżdżą na krawędzi, nartę sobie chwalili.
Postrufka
P.S. Już zakupiłeś, czy dopiero poszukujesz?

Dzięki za podpowiedz. Jezdziłem trochę na 63-ce i mogłem na niej dokonać wiele "cudów", była po prostu znakomita. Mam nadzieję że ta będzie porównywalna w charakterystyce jazdy. Oczywiście mam ją na oku rocznik 2013(nówkę) w "dobrej" cenie. A tak przy okazji, czy wybierasz się na lutowy wyjazd do bukovela? Ja zapisałem się wraz z juniorami starszymi. I pytanie gdzie mieszkamy na miejscu, czyżby w Tatarivie? Ja ostatnie dwa razy mieszkałem w Mikuliczynie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...