Skocz do zawartości

Międzybrodzie bialskie - Andaluzja


Nazwa

Rekomendowane odpowiedzi

Sa tam dwa wyciagi orczykowe, jedna trasa łatwa i jedna srednia, ogolnie fajne miejsce do nauki jazdy na nartach. Srednia: czynny: od godz. 10.00 do ostatniego narciarza Lokalizacja: stok północno - wschodni Długość i różnica wzniesień: 550/100 m Przepustowość: 500 os./godz.. Cena: bilet - 3 zł, karnet 5 - przejazdowy - 13 zł, karnet 10 - przejazdowy - 20 zł, karnet 20 - przejazdowy - 35 zł Łatwa: czynny: od godz. 10.00 do ostatniego narciarza Lokalizacja: stok północno - wschodni Długość i różnica wzniesień: 180/30 m Przepustowość: 250 os./godz. Cena: bilet - 2 zł, karnet 5 - przejazdowy - 7 zł, karnet 10 - przejazdowy - 10 zł, karnet 20 - przejazdowy - 17 zł Stok jest owietlony, jest tam ratrak, nasniezanie, wypozyczalnia , bar i parking. Niestety za zadne skarby nie moge sie tam dodzwonic , podawany wszedzie nr (0-33) 866-18-49 jest niedostepny :( :( :( Czy ktos moze wie kiedy tam rusza ????
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawa jest prosta - jadąc od Kęt dojeżdżasz do ronda w Kobiernicach gdzie jedziesz w prawo na Żywiec a nie prosto na B-B. Po około 10 km znajdziesz się w Międzybrodziu Bialskim w centrum. Z tamtąd jeszcze dalej prosto ok 1 km i po prawej stronie przed wielkim budynkiem pensjonatu skręca sie w prawo do góry pod wyciąg.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Biar. Ja też dziś tam jeździłem od 10.00 do 13.30 z żoną i dwójką przyjaciół, którzy uczyli się jeździć na nartach. Więc pewnie się widzieliśmy na stoku lub w kolejce:) Dzisiaj warunki były trudne, jeśli chodzi o dłuższy wyciąg, a właściwie fatalne - korzenie i kamienie zamiast śniegu w górnej części trasy oraz wielkie muldy. W zasadzie przygatowana była trasa tylko od wysokości mniejszego wyciągu. Nawet tamtejszy Goprowiec skrytykował te warunki, bo porysował narty w górnej części tak jak ja. Kolejki względne. Małe sprostowanie do pierwszej wypowiedzi - wyciągi są czynne od 9.00 do 20.00 (wg planu). Ceny karnetów czasowych np: 35zł (9.00-14.00), 30zł (10.00-14.00). Więcej informacji na stronce www.pilsko.pl w zakładce Międzybrodzie Bialskie - tam też cennik i nr telefonów (ja wczoraj dzwoniłem na nr komórkowy i wszystkiego czego chciałem się dowiedziałem.:) Stok polecam jedynie do nauki jazdy i na "rozruszanie" przed sezonem. Jego zaletą jest częsty brak kolejek. Natomiast po kilkudziecięciu zjazdach staje się nudny.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...
Mam niespecjalne wspomnienia z zeszłego roku zwiazane z tym stokiem a konkretnie z iloscia sniegu na nim :) - z tego co czytam to nic sie nie zmieniło. Jesli juz ktos tam jedzie to na przeciwko tego stoku po drugiej stronie jeziora jest drugi stok " Żar" ale jest tam dosc drogo. [ http://www.pkl.pl/?s...,0,143,ant.html ] Ja osobiscie teraz przenioslem sie do osrodka "ski pracica" http://www.czarnygron.pl/pracica.htm to chyba obecnie najlepsza oferta dla osob z okolic Kęt, Andrychowa i Wadowic - górny stok lagodny fajny do nauki dolny ostrzejszy [ sporo od tego na andaluzji ] no i fajnie oswietlony
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...