Skocz do zawartości

Tecnica Cochise 120 - prośba o opinie.


kuzon

Rekomendowane odpowiedzi

Chciałbym je zastawić z Salomon Enduro XT 850, jako alternatywę wymyśliłem sobie Salomon Quest Max 120. Nie jestem pewien czy jest jakaś inna, lepsza alternatywa. Kupuję je na długie lata i cena jest ważna, acz drugorzędna. Generalnie chciałbym buty uniwersalne (zdając sobie sprawę, że co uniwersalne to...). Przez uniwersalność rozumiem możliwość użycia na nartostradzie, w lesie i na podejściu itd. Odnoszę wrażenie, że te buty są w stanie spełnić te warunki, ale być może to tylko wrażenie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Witaj, Też się zastanawoiam nad tymi butami, wczoraj mierzyłem wersję 90, i bardzo mi pasowała jednak zdecydowanie za miekkię jak dla mnie dlatego szukam albo 110 albo 120. Odnośnie mechanizmu ski/walk to jestem już po kilku przymiarkach butów typowo turowych, nie jestem ekspertem w temacie, ale powiem że dużej róznicy w ruchu cholewki w tym modelu Tecnica Cochise 90 do na przykład Garmont AXON, nie zauważyłem. Co oznacza, że Tecnica Cochise jako but freeride / free-mountain powinień spełnić znakomicie swoją rolę. Jako duży plus dodam, że te buty są naptawdę lekkie, waga poniżej 2 kg / sztuka to przyzwoity wynik a wyglądaja bardzo solidnie. Ps. jak znajdziesz te buty w wersji 120 w Polsce to daj znać, jak na razie w dobrej cenie widziałem tylko w sklepie online w Austrii. Pozdr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

te salomony quest maja powazna wade. wejdz na kochamnarty, tam jest link opisujacy te wade zreszta, voila http://www.wildsnow....ttings-failure/

dzieki ale ja szukam Tecnica Cochise 120. widziałem w sklepie w Austrii za 1250 + KW, jak na razie chyba najlepsza cena jaką widziałem... Pozdr PS. te questy + tech raczej nie ciekawie ...

Użytkownik Martinez320 edytował ten post 29 styczeń 2013 - 14:24

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki ale ja szukam Tecnica Cochise 120. widziałem w sklepie w Austrii za 1250 + KW, jak na razie chyba najlepsza cena jaką widziałem... Pozdr PS. te questy + tech raczej nie ciekawie ...

TO CHYBA COCHISE PRO LIGHT bo "zwykle" maja 130 flex'u ten link chyba zropbi dobra robote, pokazujac rozne buty - zauwaz, ze sa buty, ktore lepiej byly oceniane..... http://www.gearinsti...chise-pro-light
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TO CHYBA COCHISE PRO LIGHT bo "zwykle" maja 130 flex'u ten link chyba zropbi dobra robote, pokazujac rozne buty - zauwaz, ze sa buty, ktore lepiej byly oceniane..... http://www.gearinsti...chise-pro-light

problem w tym że mam stopę typu large volume, więc wybór mam dość mocno zawężony, mierzyłem juz kilka różnych bucików i Cochise jak dotąd miały najlepszy "fit" a poza tym, mierzyć k.. mierzyć w łódzkim wykonaniu sprowadza się do tego, że albo nie ma rozmiaru albo modelu... dzięki i pozdro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...