Skocz do zawartości

Dłuzsze narty dla 12-latka


emilk

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, Muszę synowi kupic dłuższe narty (urosl strasznie ), a że jeździ lepiej ode mnie mam problem z wyborem , moze ktos ma cos fajnego do sprzedania Celuje w dlugosc okolo 155 , pytanie czy slusznie przy tej wadze syna ... 1. K/M - m 2. Wiek - 12 3. Waga - 60kg 4. Wzrost - 166 cm 5. Jak długo jeździsz na nartach ? - od 5 lat ( wyjazdy tygodniowe z wykorzystaniem czasami instruktora ) 6. Ja się oceniasz wg skali Forum ? - 4 , 4.5 wg skali śpiocha (ktora mi sie bardzo podoba ) 7. Jakie masz buty ? ( FLEX ) - atomic flex chyba 70 8. Jakie masz teraz narty / na jakich już jeździłeś ? Salomon 3v race, uzywane wybor przypadkowy 9. Jaki preferujesz promień skrętu, szybkość jazdy ? - średni promien, rózna szybkośc w zależnosciod warunkow 10. Jakie lubisz trasy, w jakim kraju ?Glownie jeździl na przygotowanych, raczej czerwonych ale lubi tez czarne i coraz czesciej wypaść za trase 11. Jak lubisz jeździć, lub jak chciałbyś jeździć ? turystycznie + początki free rid-u 12. Jak z Twoją kondycją, ile dni w sezonie spędzasz na stoku ? - Kondycja dobra, 2-3 razy w roku, tydzien + 2 x po kilka dni 13. Możliwości finansowe - myślę o zakupie nart używanych za jakies 400-500 pln Dzieki z gory emil
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...