Skocz do zawartości

POC - co sądzicie o kaskach i goglach??


F-16

Rekomendowane odpowiedzi

POC na pewno robi dobre jakosciowo rzeczy. Czy kask Poca bedzie chronil lepiej niz taki Uvexa, Rossignola czy Giro ? Sam chcialbym wiedziec... Wydaje mi sie jednak, iz znaczacej roznicy w tej kwestii nie ma, jak juz to delikatnie w jakosci wykonania. Placisz za renome marki i wzornictwo :) Jak masz pieniazki to czemu nie, napewno zalowal nie bedziesz.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie kaski POC'a z twardymi uszami wygladają jak garnki....jakieś takie wielkie

Jak dla mnie to tylko z twardymi uszami :), zobaczymy jak przymierzę czy faktycznie wyglądają jak garnek.

Sam jestem nastawiony na zakup POC'a , widziałem kask miałem w rękach i zależy który model wybierasz - ja patrze na kaski z miękkimi uszami ; ) W porównaniu do mojego rossi jest akurat tańszy ale wydają się to byś porządne kaski. Nad jakim modelem myślisz?

Zastanawiam się nad którymś Skull'em. Ale zobaczymy czy znajdę tyle kasy

Zależy w jakich kryteriach to oceniasz :)

W kryteriach ochrony, jakości, wykonania, wyglądu, wygody itd. Inaczej - czy warto wydać te 650 zł na POC'a czy lepiej kupić podobnie wyglądającą Carrere, Uvexa lub Briko??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W kryteriach ochrony, jakości, wykonania, wyglądu, wygody itd. Inaczej - czy warto wydać te 650 zł na POC'a czy lepiej kupić podobnie wyglądającą Carrere, Uvexa lub Briko??

Ochrona raczej nie będzie jakaś inna. Wygoda? Może, nie miałem na głowie. Więc większość zależy od tego jak ważny będzie dla ciebie wygląd. Pozdr Marcin
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ochrona raczej nie będzie jakaś inna. Wygoda? Może, nie miałem na głowie. Więc większość zależy od tego jak ważny będzie dla ciebie wygląd. Pozdr Marcin

No właśnie wydaje mi się, że wygląd będzie w tym wypadku jedynym kryterium(poza ceną) w wyborze kasku. Inne czynniki są raczej porównywalne.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie wydaje mi się, że wygląd będzie w tym wypadku jedynym kryterium(poza ceną) w wyborze kasku. Inne czynniki są raczej porównywalne.

poc jest dobra firma obecnie w zasadzie jedyna roznica jest miedzy kaskami z wloknami weglowymi i bez czyli decyzja wegiel - bez uszy twarde - miekkie mozliwosc doczepiania ochrony szczeki albo nie dopiero teraz firma………… (specjalnie ominalem kaski z podlaczeniem do MP3)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tego czynnika wogóle nie biorę pod uwagę - jakoś muszę słyszeć to co się dzieje dookoła. No właśnie, jeszcze muszę sprawdzić czy da się w tych kaskach doczepić ochraniacz na szczękę.

tak, ale w niektorych modelach :- co jest chyba wylacznie w ofercie POC to to, ze mozna wybrac model nie z twardymi uszami z mozliwosscia doczepienia gardy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...