Skocz do zawartości

Dolina Zillertal


Morwi

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanie lepiej mieszkać w Mayerhofen czy w Kaltenbach?Odległości na stoki podobne lecz chodzi mi o samą miejscowość.Skąd lepiej z dojazdem,nie nastawiam się w dużym stopniu na apres-ski.Więc nie potrzebuje miasteczka z masą klubów,chciałbym spokojnie spędzić czas na stoku.Chyba ze ktoś może polecić inną miejscowość :).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Plan mam taki aby codziennie być w innym rejonie,ale wszystko będzie zależało od pogody.Także nie nastawiam się tylko i wyłącznie na jeden ośrodek.bo nie po to płace za karnet na całą dolinę.Musze jeszcze dokładnie przejrzeć obie oferty i wybrać te lepszą :).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie lodowiec jest swego rodzaju zabezpieczeniem gdyby aura na stokach w dolinie nie sprzyjała.O tym że lodowiec to dobra rzecz przekonałem się w poprzednie ferie jak byłem w Kaprun/Zell am See.W dolinie temperatura dochodziła do 12-13 stopni a na lodowcu było przyjemne -5.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
jeżeli nastawiasz się na jeżdżenie we wszystkich ośrodkach to lepsze jest Mayerhofen bo jest w środku doliny, ale.... Ja mieszkałem w Kaltenbach i te parę minut dłużej samochodem nie robi różnicy, a cena niższa. Wybór należy do Ciebie, nie wiem jaki masz budżet i jakie kwatery w obu miejscówkach. Spałem w Stummie, Kaltenbach i Mayerhofen nie spałem w pierwszej miejscowości (chyba Fugen - bo to już za daleko) i z zawsze kierowałem się apartamentem a nie miejscówką, bo jak Ciebie nie do końca ważne jest dla mnie apresski :D pozd...Ro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wstępnie wybrałem Kaltenbach,ponieważ lepsza kwatera,do wyciągu 3km czyli nie daleko.Do Zell am Ziller jest 9km czyli tyle samo co z Mayerhofen.Nie zależy mi na mieszkaniu w hucznej miejscowości na narty jadę po to aby się wyjeździć i na maksa skorzystać z karnetu.Jeszcze mam pytanie czy w całej dolinie jest jakiś stok z oświetlenie aby można było wybrać się na jazdę nocną.Jeżeli jest czy można z takiego stoku korzystać w ramach skipassu czy trzeba kupić osobny bilet na nocną?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...