Skocz do zawartości

Volkl GS serwisowa 177 R23 czy sklepowa 180


diuk333

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam dylemat i w związku z tym proszę o pomoc. Czy ktoś może wypowiedzieć się odnośnie nart podanych w tytule? Testowałem ostatnio narty Voelkl Racetiger Speedwall GS 170cm (trochę krótkie ale dłuższych nie było). Okazały się rewelacyjne. Postanowiłem zakupić te narty. Zastanawiam się nad dł. 180cm lub nartą serwisową 177cm z promieniem R-23. Narty mają służyć jako drugi komplet (pierwszy to serwisowe Speedwall SL). Zastanawiam się czy z moja wagą 70 kg przy 174 cm wzrostu wykorzystam potencjał narty serwisowej, która według opinii http://testujemynarty.pl/testy_nart jest adresowana raczej do ciężkich narciarzy. Jeśli ktoś miał do czynienia z wyżej wymienionymi nartami, byłbym bardzo wdzięczny gdyby podzielił się swoimi spostrzeżeniami na ich temat.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, wiem, nie chcę snuć domysłów, która będzie dla Ciebie lepsza. Sam długo nie mogłem się zdecydować, dopiero po testach na sezon 2011/2012 nabyłem Speedwall GS, poprzednio miałem z tej grupy nart Racetiger GS. Najlepiej byłoby spróbować, ale wiem, że Speedwall GS serwisowa będzie trudna do zdobycia do testów. A mam też pytanie do Ciebie - czy jeździłeś na Speedwall SL w wersji sklepowej - jeśli tak to jakbyś ją porównał do serwisowej? Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[quote name='krzychuszczecin']Tak, wiem, nie chcę snuć domysłów, która będzie dla Ciebie lepsza. Sam długo nie mogłem się zdecydować, dopiero po testach na sezon 2011/2012 nabyłem Speedwall GS, poprzednio miałem z tej grupy nart Racetiger GS. Najlepiej byłoby spróbować, ale wiem, że Speedwall GS serwisowa będzie trudna do zdobycia do testów. A mam też pytanie do Ciebie - czy jeździłeś na Speedwall SL w wersji sklepowej - jeśli tak to jakbyś ją porównał do serwisowej? Pozdrawiam[/QUOTE Sl speedwall w wersji sklepowej jest bardziej przyjazna. Serwisowa jest bardziej twarda i naprawdę trzeba się przyłożyć, ale za to co się włoży to oddaje z wielką siłą. I tylko twardy dobrze przygotowany stok, wtedy czuje się jej moc. Ogólnie bardzo polecam dla osób, które szukają tego typu sprzętu!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...